Canlı Destek Al

Neden Gedik Yatırım?

Hizmet Anlayışımız Eksiksizdir

Yatırımcılarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek için çok geniş bir ürün portföyü sunarız. Gedik Yatırım olarak ayrıcalıklı hizmetlerimiz; aracılık hizmetleri, yatırım danışmanlığı, yatırım bankacılığı, kurumsal finansman, araştırma ve portföy yönetimi gibi hizmetlerle sınırlı değil. Gedik Universal ve Gedik Kurumsal ile bir yatırımcıya ihtiyaç duyabileceği her alanda hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda iştiraklerimiz Marbaş, Inveo Yatırım Holding, HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Gedik Portföy Yönetimi ile de yatırımcılarımıza uçtan uca hizmet veriyoruz.

Faaliyet Gösterilen Piyasalar

Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Repo/Ters Repo Pazarı, Kesin Alım Satım Pazarı, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası, Uluslararası Pazar Depo Sertifikaları Piyasası, Uluslararası Pazar Tahvil ve Bono Piyasası

Yetki Belgeleri

Alım Satıma Aracılık, Portföy Yönetimi, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Aracılığı, Kredili Menkul Kıymet, Açığa Satış ve Ödünç Alma ve Verme İşlemleri, Halka Arza Aracılık, Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri, Türev Araçların Alım Satımına Aracılık – VIOP ve Yurt Dışı Piyasalar

En son teknolojileri daima burada bulursunuz

Günümüz hız çağı ve çağımızda hem zaman hem de bilgi çok önemli. İhtiyacınız olan bilgiye, istediğiniz zamanda, kendi seçtiğiniz iletişim yöntemiyle, en hızlı şekilde ulaşmak en doğal hakkınız. Bizler de yatırımcıların taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmek için en son teknolojilere yatırım yaparız. Çünkü biliyoruz ki bilgi, güçtür. Gücünüze, güç katmak, işleminizi en hızlı şekilde sonuçlandırmak için, daima en yeni teknolojileri kullanımınıza sunarız.

Yatırımcılarımıza seçenekler sunarız:

Gedik Trader, Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar, Gedik Online Şubesi, Gedik Mobil, Interactive Brokers, Meta Trader Android ve IOS işlem platformları, Yatırım Merkezi, www.paramineyapayim.com, Özel İşlem Merkezi, SMS bilgilendirmeleri, webinarlar... kısacası seçenekler sınırsız, hangisini isterseniz!

Türkiye’nin her yerindeyiz

Türkiye çapında 38 şubede, online platformlarda, telefonun diğer ucunda, bir tık ötede ve tüm PTT şubelerinde ...

Kısacası her yerdeyiz, sizi de bekleriz.

Geleceğinizi, geleceğimiz olarak görürüz

Her sabah işe büyük bir tutkuyla geliyoruz. İşimiz zor, çünkü söz konusu olan geleceğiniz... Geleceğimiz.

Sorumluluğumuz büyük, ancak gelecekte söz sahibi olmak için bugünden çok çalışmak gerek. Değer katarak ve sadece uzun vadeli düşünerek büyüyeceğimizi biliyoruz. Amacımız, birikimlerinizi, en çok değeri üretecek şekilde geleceğe taşımak. İşte tam da bu nedenle buradayız.

Büyük bir finansal süpermarketiz

Hepimiz aynı dünyada yaşıyoruz. Ama her birimizin birikimleri farklı, geleceğe dair planları, beklentileri farklı, risk algısı farklı ...

İhtiyaçlarınıza en uygun yatırım ürününü bulmak, bu ürünle ilgili sizleri doğru bilgilendirmek ve doğru yönetmek için biz varız. Para ve sermaye piyasalarında sunulan tüm yatırım enstrümanlarına, Gedik Yatırım farkı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Gedik Yatırım olarak sermaye piyasalarının geleceğine inanıyor ve yatırım yapmaya devam ediyoruz. Yatırımcılarımızın finansal beklentilerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Yatırımcılarımıza beklentilerinin üzerinde hizmet vermek ve yeni yatırımcı kazanmak için çaba göstermeye devam edeceğiz. İstanbul’un Finans Merkezi olması çalışmalarına en üst düzeyde destek vermeyi sürdüreceğiz.

Misyonumuz

Banka kökenli olmayan aracı kurumlar arasında liderliğimizi geliştirmek ve sermaye piyasalarının ilk üç yatırım şirketinden biri olmak,

Kurumsal Değerlerimiz

  • Yatırımcı Güven ve Memnuniyeti

  • Yatırımcı Odaklılık

  • Hız

  • Yenilikçilik

Kurumsal Hedeflerimiz

  • Kar (Verimlilik)

  • Büyüme (Yaygınlaşma)

  • Rekabet Gücü

  • Yatırımcı Tatmini