Canlı Destek Al

1 Yıl Ücretsiz Canlı Borsa Verisi

Gedik Yatırım'da Hemen Hesap Açın, 1 Yıl Boyunca Canlı Borsa Verisi Kazanın!

Kampanya Koşulları:

  • Gedik Trader Ücretsiz Data Kampanyası TSPB onay tarihi – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Kampanyadan, www.gedik.com dan, Gedik Trader mobil ve web uygulamasından, Gedik Yatırım şubelerinden yeni hesap başvurusu yaparak hesap açan yeni yatırımcılarımız yararlanabilir. Yeni yatırım hesabı açtıran yatırımcılarımıza sunulacak olan data kullanımı, hesabın açıldığı ay başlayacak olup, 12. ay sonu itibari ile sonlanacaktır

  • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Karma Düzey 1 datası Gedik Trader Mobil ve Web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır. 

  • Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

  • Yeni yatırım hesabı açan yatırımcılara, hesap açılış tarihinden itibaren ilk 3 ay içerisinde, ayın son günü en az 1000 TL bakiye bulundurmaları şartı ile anlık veri yayını kampanya kapsamında ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Anlık veri yayınları, ilk üç ay haricinde diğer ayların ay sonları itibariyle en az 1000 TL bakiyeyi sağlamaları halinde bulundurdukları ay boyunca, başlangıç döneminden itibaren bir senelik dönemde en fazla 12 kez olacak şekilde, ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Gedik Trader Avantajları:

  • BIST hisse işlemlerinde pratik ve hızlı ekranlar Gedik Trader'da. Gediktrader üzerinde Canlı Hisse Takip, Viop Takip Listesi oluşturabilirsiniz. Takip listesi üzerinden menkul kıymetlerin detaylı piyasa, teknik analiz verilerine ve haberlere kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Piyasalar bölümünden, Bist, VİOP, Döviz, Altın ve Petrol verilerini grafikler ile izleyebilirsiniz. Haberler bölümünden, Anadolu Ajansı tarafından verilen piyasa, dünya haberleri, gün içi tüm ekonomik verileri takip edebilirsiniz. Gediktrader web ile grafikler üzerinden indicatörlerle teknik analiz yapabilir ve yatırımcılarımız grafik üzerinden alım/satım emri verebilirsiniz.

  • Yatırımcılarımız ve Gediktrader’a üye olan kullanıcılarımız, borsa veri yayın paketlerini satın alarak piyasaları anlık verilerle takip edebilirsiniz. Borsa, VİOP veri yayın satışı iPhone’larda Apple Store, Android cihazlarda Google Play Store ve Gediktrader Web’de ise cep telefonu faturanıza yansıyacak şekilde Pay Guru üzerinden yapılmaktadır. Sanal Borsa seçeneği ile hisse model portföyünüzü test edebilirsiniz.

  • Sanal Borsa, Gedik Trader ile hem web hem de mobil uygulama aracılığıyla Sanal Borsa oynama imkanı sağlamaktadır. Sanal Borsa, hem deneyimli yatırımcılar hem de yeni yatırımcılar için hisse senedi tercihlerini deneme imkanı sağlar. Sanal Borsa ücretsizdir.