LME İstanbul’a geliyor, Metal Sektörü Riskten Nasıl Korunacağını Öğreniyor.

6 temel metalde nasıl işlem yapılabileceği, döviz hareketliliği karşısında nasıl korunabileceği ve Londra Metal Borsası’nda nasıl hedge yapılır gibi konuların yer aldığı seminere ücretsiz katılmak için formu doldurun.

Sunucu : Alberto Xodo

Yer : Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği - Toplantı Salonu

Tarih : 18 Eylül 2018, 15.00
Seminer Dili : İngilizce

 


Ücretsiz Katılım
Sınırlı 
Kontenjan

Detaylı Bilgi ve Başvuru
 
 
 


Alberto Xodo Kimdir?
 
2014’ün Aralık ayında LME’ye katılmadan önce, PwC’de stratejik ortaklıklar ve danışmanlık görevini yürüttü.
Ayrıca bu dönemde Finansal Hizmet sektörüne ilişkin işbirliklerinde de hizmet veren Alberto, LME’ye transferinin ardından,
borsanın birçok stratejik pozisyonunda görev aldı.
Bir süredir LME’nin Demir Çelik Ürün Grubuna liderlik eden Alberto XODO, borsanın stratejik genişlemesine de öncü oluyor.

SEMİNER PROGRAMI

 

 

YASAL UYARI : Burada yer alan bilgiler Gedik Yatırım tarafından bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir ve sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Gedik Yatırım tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan Gedik Yatırım sorumlu değildir. Gedik Kurumsal, bir Gedik Yatırım markasıdır.