ÜCRETSİZ YATIRIM DANIŞMANLIĞI ve SİZE ÖZEL KOMİSYON ORANI 
GEDİK YATIRIM’DA SİZİ BEKLİYOR!

Kampanyaya katılmak için aşağıdaki formu doldurarak bize iletin, size hemen yardımcı olacağız:

 
 
BORSA’YA HENÜZ YENİ BAŞLAYANLARA
MODEL PORFÖY ÖNERİLERİ İSTEYENLERE
“YATIRIM DA YAPARIM KARİYER DE” DİYENLERE
ÇOCUĞU İÇİN UZUUUUN VADELİ DÜŞÜNENLERE
 

Hangi risk grubundan olursanız olun, ne vadede bir getiri planınız ve hedefiniz olursa olsun, sermaye piyasalarındaki yatırım işlemlerinizde yatırım danışmanlığı hizmetini size ücretsiz olarak vereceğiz!

Bu kampanyadan yararlanmak için 25 yıllık deneyime sahip Gedik Yatırım’da 1 Haziran 2016 tarihine kadar hesap açmanız yeterli olacak. Hesap açtıktan sonra yatırım danışmanlığı hizmetini ücretsiz alabileceksiniz.

Danışmanlık kapsamında sitemizde mesai saatleri içinde online olarak sorularınız, yatırım danışmanınız tarafından cevaplanacak. Gedik Yatırım’ın haftada en az bir kere olmak üzere düzenlediği piyasaların genel olarak değerlendirildiği webinarlarda ise sorularınızı konunun uzmanlarına canlı olarak sorma olanağına sahip olacaksınız.

*Gedik Yatırım, kampanyayı durdurma ve şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

* Ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti 31.12.2016 tarihine kadar hesap açan müşterilerimize yerindelik testini doldurmaları ve yatırım danışmanlığı sözleşmesini imzalamaları durumunda risk profillerine uygun olarak verilecek olup, Gedik Yatırım kampanyayı durdurma, şartlarını kısmen veya tamamen değiştirme hakkına sahiptir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.