Canlı Destek Al
Hesap Açın

Gayrimenkul Sertifikası nedir ?

Gayrimenkul projelerinin, herkesin ortak alabileceği küçük paylara bölünerek oluşturulan bir yatırım aracıdır.

Gayrimenkul sertifikasının amacı nedir?

Bir daire alacak kadar birikimi olmayan fakat gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yatırımcıları yatırıma ortak etmektir.

Gayrimenkul sertifikası nasıl alınır? 

Gedik Yatırım'da yatırım hesabınız var ise Gayrimenkul sertifikası al-sat işlemlerini yapabilirsiniz.. Talep toplama tarihleri 29-30-31 Mart'ta  gerçekşecek, Gedik Yatırım'da yatırım hesabınız var ise Online şube, Gedik Trader web ve mobil uygulamaları ve Gedik Yatırım Şubeleri 'nden taleplerinizi iletebilirsiniz.. Park Mavera 3 gayrimenkul sertifikası Borsa İstanbul’da PMVR3 koduyla işlem görecektir. Talep emrinizde bu kodu kullanarak alım işlemleri gerçekleştirilebilir.
Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Yurt dışında yaşayanlar Gayrimenkul Sertifikası alabilir mi?

Halka arza katılan aracı kurumlarda hali hazırda yatırım hesabı olan yatırımcıların tümü (yerli veya yabancı) sertifika alabilir. Hesabı olmayanlar için vekalet ile aracı kurumlarda yatırım hesabı açabilirler. Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Sertifikaların geçerlilik süresi ne kadar?

Park Mavera 3 Gayrimenkul sertifikası PMVR3 02.04.2020 tarihine kadar Borsa İstanbul’da işlem görecektir. Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Gayrimenkul sertifikası almak için herhangi bir limit var mı? 

Gayrimenkul sertifikası alımı için alt limit bir pay bedeli olan 42,50 TL’dir. Dilediğiniz kadar pay alarak projeye ortak olabilirsiniz. 

Gayrimenkul sertifikası Borsa İstanbul'da ve bültenlerde hangi kod ve isimle yer alacak?

İşlem Kodu: PMVR3
Bülten adı: TOKI PARK MAVERA3 PROJESİ

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.