Canlı Destek Al
Hesap Açın

Piyasalardan Haberdar Olmak İçin Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Gedik Yatırım Youtube kanalımızda birbirinden yeni konu ve konuklarla haftanın hemen her günü, ayda 40 saati aşan zengin içeriklerimiz ile canlı yayınlar düzenliyor, katılımcılarımıza canlı yayın esnasında alanında uzman isimlerden sorularına anında yanıt bulma fırsatı sunuyoruz.

Youtube Canlı Yayınlarımız

     

     

Günün #Hisse Analizi 

Yatırım Danışmanlığı ekibimiz, Yatırım Danışmanlığı Müdür yardımcımız Eda Karadağ’ın moderatörlüğünde siz değerli katılımcılarımızın seçimleri ile belirlenen günün hissesini canlı yayında değerlendiriyor.

Sen Sor Gedik Yatırım Cevaplasın 

Yatırım Danışmanlığı ekibimiz, Yatırım Danışmanlığı Müdür Yardımcımız Eda Karadağ’ın moderatörlüğünde sizden gelen hisseleri değerlendiriyor.

Aylık / Haftalık Hisse Önerileri 

Yatırım Danışmanlığı Müdürümüz Üzeyir Doğan, Yatırım Danışmanlığı Müdür Yardımcımız Eda Karadağ’ın moderatörlüğünde her hafta teknik takibimizdeki hisseleri canlı yayında değerlendiriyor.

Özgür Hatipoğlu ile Küresel Piyasalar 

Değerli konuğumuz Özgür Hatipoğlu ile uluslararası piyasalardaki gelişmeleri değerlendiriyoruz.

Atilla Yeşilada ile Gündem Değerlendirmeleri

Değerli konuğumuz Atilla Yeşilada ile finansal piyasalardaki gelişmeleri değerlendiriyoruz.

Halka Arz Özel Yayınları

Halka arz sürecine eşlik ettiğimiz şirketlerin yetkili isimleri ve Kurumsal Finansman ekibimiz ile şirkete dair merak edilen tüm soruları, Yatırım Danışmanlığı Müdür yardımcımız Eda Karadağ’ın moderatörlüğünde canlı yayında cevaplıyoruz.

Sektör Değerlendirmeleri

Araştırma ekibimiz tarafından enerji, bankacılık ve daha birçok sektöre ilişkin hazırlanan raporlarımızı, Araştırma Müdürümüz Ali Kerim Akkoyunlu ve Başekonomistimiz Serkan Gönençler ile canlı yayında değerlendiriyoruz.

Araştırma Raporları

Araştırma ekibimiz tarafından çeyreklik dönemlerde hazırlanan şirketlerin finansal görünüm değerlendirme ve strateji raporlarımızı, Araştırma Müdürümüz Ali Kerim Akkoyunlu ve Başekonomistimiz Serkan Gönençler ile canlı yayında değerlendiriyoruz.

Piyasalarda Gündem
Alanında uzman isimler ile finansal piyasalarda yaşanan gelişmeleri canlı yayınlarımızda değerlendiriyoruz.

 

     

Kanalımıza hala abone olmadıysanız; canlı yayınlarımızdan anında haberdar olmak ve piyasalar ile ilgili gelişmeleri kaçırmamak için butona tıklayarak kanalımıza abone olmayı ve bildirimlerinizi  açmayı unutmayın.