Canlı Destek Al

Paramı Ne Yapayım Eğitimleri Bursa'da Devam Ediyor

Gedik Yatırım, 25.yılında yatırımcılara özel ücretsiz tasarruf verimliliği eğitimlerini sürdürüyor...

Gedik Yatırım, 25. yılı onuruna imza attığı sosyal sorumluluk projesi olarak, Sermaye Piyasası Yatırımcıları Derneği ve Gündem Medya Grubu işbirliği ile finans piyasaları hakkında yatırımcıları bilgilendirmek üzere bir seminer dizinini başlatmıştı.

İlki 20 Şubat tarihinde İstanbul’da düzenlenen eğitimlerin ikincisi, 9 Nisan Cumartesi günü Bursa’da gerçekleşecek. Gedik Yatırım Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Pamir, Kaldıraçlı İşlemler Direktörü Levent Kerik ve Sermaye Piyasası Yatırımcıları Derneği Başkanı Arif Ünver tarafından verilecek eğitimlerde, moderatörlük görevini Aslı Şafak üstlenecek.

Yatırımcıların risk getiri tercihi ve profil tespiti, ekonomi ve sermaye piyasası ilişkisi, sermaye piyasası araçları ve dinamikleri (spot ve türev işlemler) ile yatırımcı hakları gibi konuların işleneceği seminere kayıtlar başladı.


“Paramı Ne Yapayım?” Eğitimi
Tarih: 9 Nisan 2016 Cumartesi
Başlangıç – Bitiş Saati: 13:00 – 17:00
Yer: Hotel Çelik Palas, BURSA

Kayıt Olmak için Tıklayınız

Ülkemizde hali hazırda düşük olan tasarruf oranları, bu alandaki verimlilik faktörünü daha da önemli kılmıştır. Finans sektörünün itibarlı sivil toplum örgütü Sermaye Piyasası Yatırımcıları Derneği ve Gündem Medya desteği ile; değer katması planlanan bu etkinlik dizini Gedik Yatırım sponsorluğu ile hayata geçirilecek. Dört oturumda ve 13:00 - 17:00 saatleri arasında konusunda uzman konuşmacıların gerçekleştireceği eğitimlerin ardından, katılımcıların tasarrufları ile ilgili sorularına yanıt bulma imkanına sahip olacağı interaktif soru cevap seansı yer alacak.

Eğitimciler Can Pamir, Arif Ünver ve Levent Kerik

Bankacılık kariyerine 1998 yılında başlayan Can Pamir, Finansbank bünyesindeki yurt içi ve yurt dışı deneyimleri sonrasında 2006 yılında İş Yatırım’da Pazarlama Müdürlüğü’nü kurdu. 2015 yılı Nisan ayında ise Gedik Yatırım’a Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

Daha önce SPYD’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Borsa Gündem’de köşe yazarlığı sorumlulukları olan Arif Ünver, şu anda Data Finans Veri ve Bilgi Hizmetleri kurucu ortağı ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak kariyerine devam etmektedir.

27 yıllık kariyerinin , son 18 yılını finans sektöründe geçiren Levent Kerik ; yerli ve yabancı birçok banka ve aracı kurumda yatırım uzmanlığı, portföy yöneticiliği, türev piyasalar direktörlüğü gibi bir çok görevde bulunmuştur. Bu görevlerine ek olarak Sermaye Piyasaları Yatırımcıları Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyelerinden olup, son 4 yıl içinde yaklaşık 15 üniversitede sermaye piyasaları ile ilgili konferanslar vermiştir. Halen Gedik Yatırm’da Kaldıraçlı İşlemler bölümünde direktör olarak görevine devam etmekte olup, aynı zamanda son 3 yıldır da Bahçeşehir Üniversitesi’nde Türev Piyasalar üzerine eğitimler vermektedir.