Canlı Destek Al

Obase Bilgisayar Halka Arz Ediliyor!

Halka arz 10,50 TL sabit fiyattan gerçekleştirilecek olup, 10.500.000 TL nominal değerli payların sermaye artırımı, 3.500.000 TL nominal değerli payların ortak satışı yoluyla halka arz edilmesi sonucu halka açıklık oranı %30,77 olacaktır.

İzahname ve ekleri için tıklayınız.

Gedik Yatırım nezdinde bir hesabınız yoksa, aşağıdaki butona tıklayarak hemen hesap açma sürecinizi başlatabilirsiniz.

Halihazırda Gedik Yatırım'da bir hesabınız varsa talep toplama tarihlerinde aşağıdaki butonu tıklayarak halka arza hemen katılabilir, avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Gedik Yatırım olarak 2011 yılından bu yana toplam büyüklüğü yaklaşık 1,4 milyar TL olan 26 halka arzda lider ve eş liderlik yapmış olup toplam 130'un üzerinde halka arzda ise konsorsiyum üyesi olarak yer almış bulunmaktayız. Halka arzlar hakkında detaylı bilgi almak ve geçmiş halka arz tecrübelerimiz için tıklayınız.

 

Gedik Yatırım ile Halka Arz Avantajları
 

   Halka Arz Nedir?

Sermayesini temsil eden hisseleri satışa çıkardığını ilan eden şirketin tüm yatırımcılara, şirkete ortak olma imkanı sağlamasıdır.

Faaliyet alanlarını veya kapasitelerini geliştirmek, yeni yatırımlara kaynak bulmak için veya mali kaynağa ihtiyacı olan şirketler, kredi ya da borçlanma olmadan yatırım yapabilmek için Borsa İstanbul’da hisselerinin işlem görebilmesi için halka arz gerçekleştirebilirler.

   Neden Gedik Yatırım ile Halka Arza Katılmalıyım?

 Halka arz edilecek olan şirket ile ilgili detaylı bilgiye, KAP'ta yayımlanması ardından tüm izahname dokümanlarına hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. 

Talep toplama öncesi tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılır.

İşlemlerinizin gerçekleşme durumu ve emirlerinizle ilgili birebir Yatırım Temsilcimiz her zaman yanınızdadır.

   Halka Arz Tecrübelerimiz

Gedik Yatırım olarak 2011 yılından bu yana toplam büyüklüğü yaklaşık 800 milyon TL olan 24 halka arzda lider ve eş liderlik yapmış olup toplam 120'nin üzerinde halka arzda ise konsorsiyum üyesi olarak yer almış bulunmaktayız.

   Halka Arza Naıl Katılabilirim?

Gedik Yatırım nezdinde bir hesabınız varsa Online Şubemiz üzerinden Halka Arz İşlemleri menüsünden veya Gedik Trader uygulamamız üzerinden kolayca halka arza katılabilir, taleplerinizin gerçekleşme durumunu takip edebilirsiniz.

Gedik Yatırım nezdinde hesabınız bulunmuyorsa Hemen Hesap Aç butonuna tıklayarak hesap açılış işlemlerinizi online olarak başlatarak ilerleyebilir, 27 ildeki 44 şubemizden veya 444 0 435 numaralı Yatırımcı İletişim Merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.