Canlı Destek Al

Kahraman Sağlık Çalışanlarını Yanındayız!

Dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde görülen Koronavirüs (Covid-19), gerek toplum sağlığına gerekse de ülke ekonomilerine verdiği zarar neticesinde daha önce tecrübe edilmemiş global bir kriz haline dönüşmüştür.

Virüsün tehlikeli bir biçimde yayılmaya başladığı ilk andan itibaren Gedik Yatırım ailesi olarak biz de öncelikle tüm çalışanlarımızın, ailelerimizin, yakınlarımızın, sevdiklerimizin ve tabii ki hizmet verdiğimiz on binlerce yatırımcının sağlığını korumak amacıyla tüm tedbirleri almış bulunmaktayız.

Kurulduğumuz 1991 yılından itibaren her zaman yatırımcılarımızın yanında olduk, onlara yol göstermeye çalıştık. Bugün ise Fedakar ve Kahraman Sağlık Emekçilerimizin yanında olma zamanı. Hayatlarını kolaylaştırmak ve böyle bir süreçte toplum sağlığına katkı sağlayabilmek adına İstanbul Anadolu yakasında yüksek vaka sayısına sahip dört devlet hastanesinin ihtiyaçlarını şirketimiz bugün itibariyle tedarik ederek, hastanelerimize 1 milyon TL tutarında ürün bağışlamış bulunuyoruz.

Kahraman sağlık emekçilerimizin ve Koronavirüs vakasına yakalanan hastalarımızın bir nebze olsun ihtiyaçlarını karşılamak üzere her zaman toplumun çıkarlarını gözeterek kararlar almaya ve elimizden geldiğince desteklemeye devam edeceğiz.

Hep birlikte sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle.