Canlı Destek Al
Hesap Açın

Finnet 2000 Plus Nedir?

Finnet 2000 Plus, Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetlerinin, temel ve teknik analizlerini yapabileceğiniz, şirket haberlerinden yabancı işlemlere kadar birçok veriye bir arada ulaşabileceğiniz web tabanlı bir analiz ve bilgi portalıdır. Finnet 2000 Plus, en güncel ve en kapsamlı hisse içeriğini sahiptir.

Web tabanlı olma özelliği sayesinde internet olan her yerde, ister bilgisayarınızdaki herhangi bir web tarayıcısından, ister akıllı telefonlarınızdaki tarayıcılarınızdan ürünü kullanabilirsiniz.

Finnet 2000 Plus’ta;

 • Piyasalarda bugün, zirvede ve dipte olan hisseleri görüntüleyebileceğiniz diptekiler ve zirvedekiler sayfaları, hızlı hareket edenler sayfası, son 5 yıldır getirileri pozitif çıkan hisseleri görüntüleyebileceğiniz kaybettirmeyenler sayfası, efk oranı yüksekler, hbk oranı yüksekler, fk oranı düşükler ve defter değerinin altındakiler sayfalarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Gün ortasında ve gün sonunda en çok yükselen ve düşen hisseler ile en çok işlem gören hisseleri görebilir, diğer çeşitli birçok piyasa verisine de ulaşabilirsiniz.
 • Canlı piyasalar özelliği ile tüm hisselerin, endekslerin ve serbest piyasa dövizlerinin 15 dk gecikmeli verilerini takip edebilirsiniz.
 • Canlı Piyasalar sayfasında hisse, endeks ve döviz verilerinin yanı sıra; viop, varant, tahvil-bono, borsa para piyasası ve diğer döviz türleri piyasalarının verilerini de ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
 • Canlı Piyasalar bölümünde güncel hisse, fon ve tahvil haberlerinin yanı sıra ekonomi ile genel haberlere de ulaşabilirsiniz. Piyasalar ile ilgili güncel haberleri, Finnet 2000 Plus platformundan takip edebilirsiniz.
 • Finnet 2000 Plus portalına abone olarak daha birçok veriyi görüntüleyebilir, ayrıntılı temel ve teknik analizler yapabilir, şirketlerin bilançolarına, yabancı işlem verilerine ve takas verilerine ulaşabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

Fintables nedir?
Fintables, Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin finansal raporlarını anında sisteme çekerek standardize eden ve veri görselleştirme tekniklerini kullanarak yatırımcıların hızlı analiz yapmasını sağlayan bir temel analiz platformudur. Rasyo analizleri ile yatırımcılara şirketleri kıyaslama imkanı verir ve radar ile istenilen kriterlere uygun hisselerin listelenmesini sağlar. Fintables Özet Rapor ile şirketlerin finansal raporlarını tek bakışta anlamlandırmasına imkan tanır.

 • Finansal Tablolar

  İlgili şirketin bilançosu, gelir tablosu, çeyreklik gelir tablosu ve nakit akım tablosuna ulaşın. Finansal tabloları, bireysel çalışmalarınız için Excel’e aktarın, döviz bazlı görüntüleyin.

 • Radar

  Onlarca kriter arasından istediğinizi seçin, kriterlerinize uyan şirketleri Fintables Radar aracılığı ile saniyeler içinde bulun.

Detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz