GEDİK TRADER YATIRIM KULÜBÜ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR!

Türkiye’de il il ücretsiz yatırım eğitimleri!

 

Gelişmiş ekonomilerin en önemli yatırım araçlarından hisse senedine bugüne kadar hiç yatırım yapmadınız mı? Tasarruflarınızı verimli bir biçimde değerlendirebilmek ve bankada vadeli mevduat yapmak dışında da getiri elde edebilmenin alternatiflerini arıyorsanız, doğru yatırım stratejisini bir de Gedik Trader Yatırım Kulubü’nden dinleyin, endişelerinizi birlikte yenelim.

 

 28 Eylül 2019 / 13.00-17.00

  Keleşler Park Hotel Ereğli/Zonguldak

 

Şehrinize gelmemizi istiyorsanız şehrinizi seçerek  formu doldurup ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

 

Hesap Aç
1 Yıl Ücretsiz
Anlık Veri
kazan!

 Ücretsiz Kayıt
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi hakkında bilgilendirme metnini ve haklarımı okudum ve kabul ediyorum.
 
 
 

 

 

Gelişmiş ekonomilerde bireylerin en önemli yatırım araçlarından biri olan hisse senedine bugüne kadar hiç yatırım yapmadınız mı?
 

Hisse senedi piyasasını bir de Gedik Trader Yatırım Kulübünden dinleyin.

Endişelerinizi birlikte yenelim ve doğru yatırım stratejisini oluşturalım.
 

1. Eğitim: Hisse Senedi Güvenilir Bir Yatırım Aracı mı?

Hisse senedi için doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

Hisse senedinden çok zarar edenler nerede yanlış yapıyorlar?
 

2.Eğitim: Hisse Senedi Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Hisse senedi seçiminde mutlaka bilmeniz gereken 4 temel 4 teknik analiz kuralı

 

12.30-13.00       : Karşılama ve Kayıt
13.00-14.10       : 1.Eğitim

14.10-15.30       : Kahve Molası

15.30-16.40       : 2.Eğitim

16.40-17.00       : Kahve Molası

17.00-18.00       : Soru Cevap Kapanış


Üzeyir Doğan ve Ercan Göçmen’in sunum yapacağı eğitime katılanlara isterlerse GedikTrader’dan iki aylık ücretsiz “anlık data” ve Finnet’ten 15 günlük “Hisse Analiz Modülü” hediye edilecek.

 

Sermaye piyasalarında çeyrek asırlık tecrübesiyle köklü yatırım kuruluşlarından olan Gedik Yatırım,
her türlü piyasa koşulunda fırsat yaratabilecek ürün ve ayrıcalıklı hizmetleri ile hizmetinizde.

Avantajlarımızdan ve 28 Yıllık Deneyimimizden Faydalanmak için Hemen Formu Doldurun!

 

Size Özel Müşteri Temsilcisi Size özel müşteri temsilcisi ve ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti.
Ücretsiz Eğitimler Hisse ve VİOP Canlı Teknik Analiz Eğitimlerine bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Gedik Trader ile Hızlı İşlem Gedik Trader uygulaması içerisinden Ücretsiz Anlık Hisse ve VİOP Datası ile piyasa verilerini takip edin. 
Yatırım Stratejileri Hangi risk grubundan olursanız olun, ne vadede bir getiri planınız ve hedefiniz olursa olsun,  yatırım uzmanımızın size özel sunacağı Yatırım Stratejilerinden faydalanın!
 
 
X GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ ADAY MÜŞTERİ AÇIK RIZA BEYANI

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (Şirket) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, kişisel verilerimin Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından,

 • Yatırımcı hesap açılışı ya da herhangi bir bilgi talebinde bulunmak amacıyla;
 1. Yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasını, kaydedilmesini, işlenmesini,
 2. Şirket faaliyetlerine ilişkin ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması kapsamında aday müşteri statüsünde kalmak kaydıyla kayıtların en geç bilgi edinimini izleyen 3. yılın sonuna kadar tutup, akabinde izleyen en çok 3 ay içerisinde sileceğini,
 3. Şirket internet sitesinden ulaşılabilen Başvuru Formu aracılığı ile kayıtlarımın silinmesi, güncellenmesi dahil her türlü talebimin de başvuru tarihini izleyen en geç 3 ay içinde yerine getirileceğini,
 4. Aday müşteri statüsünden çıkarak sözleşme imzalayıp hesap açtırmak suretiyle normal müşteri statüsüne geçtiğimde “Kişisel Verilerin İşlenmesi Müşteri Açık Rıza Beyanı” hükümlerine tabi olacağımı kabul, beyan, taahhüt ederim.

6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” ve “Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi ve Mahremiyetinin Sağlanması Hakkında Yönetmelik” gereğince kişisel veriler:

 • Kişisel verilerimin, özel nitelikli kişisel verilerimin (etnik köken, kılık, kıyafet, cinsel hayat, güvenlik tedbiri, ceza mahkumiyeti, din, mezhep ve felsefi inanç, dernek, vakıf, sendika üyeliği, siyasi düşünce vb.)
 • Gerçek kişiye ait olduğu açık olan;
 1. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; kişinin kimliğine dair bilgilerin bulunduğu verilerdir, ad-soyad, TC Kimlik numarası, uyruk bilgisi, anne-baba adı, doğum yeri, doğum tarihi, cinsiyet gibi bilgileri içeren ehliyet, nüfus cüzdanı ve pasaport gibi belgeler ile vergi numarası, SGK numarası, imza bilgisi, taşıt plakası vb bilgiler
 2. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; telefon numarası, adres, e-mail adresi, faks numarası, IP adresi gibi bilgiler
 3. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; fiziksel mekana girişte mekanın içerisinde alınan kayıtlar ve belgelere ilişkin kişisel veriler; kamera kayıtları, parmak izi kayıtları
 4. Gerçek kişiye ait olduğu açık olan; fotoğraf ve kamera kayıtları (mekan güvenlik bilgisi kapsamında girilen kayıtlar hariç), kişisel veri içeren belgelerin kopyası niteliğindeki belgelerde yer alan veriler
 5. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 6.maddesinde belirlenen sağlık ile ilgili veriler (kan grubu, biyometrik ve genetik veriler vb.)
 6. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ye yöneltilmiş olan her türlü talep veya şikayetin alınması ve değerlendirilmesine ilişkin kişisel veriler Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi hakkında Aday Müşteri Açık Rıza beyanında bulunan bilgilendirme metnini ve haklarımı okudum ve kabul ediyorum.