Canlı Destek Al

"Gedik Yatırım Hızlı Hesap” Uygulaması ile Anında Yatırım Hesabınızı Açın! 

Gedik Yatırım Hızlı Hesap mobil uygulaması üzerinden şubeye gitmeden görüntülü görüşme ile yatırım hesabınızı hemen açabilirsiniz.  

Uygulama üzerinden formları doldurup, sözleşmelerinizi onaylamanız ve kimlik doğrulamasını yapmanızın ardından, uygulama üzerinden Yatırım Temsilciniz ile yapacağınız görüntülü görüşmeye istinaden hesap açılış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hızlı Hesap uygulamasına, Apple Store veya Google Play üzerinden “Gedik Yatırım Hızlı Hesap” adıyla aratarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda yer alan mobil uygulama ile hesabınızı açın butonuna tıklayarak QR kodu telefonunuza okutarak da kolaylıkla uygulamayı indirebilirsiniz.

 Gedik Yatırım Hızlı Hesap ile hesap açılışınızı tamamlamak için yeni TC kimlik kartına sahip olmanız gerekmektedir.

Eski kimliğinizle de kişisel bilgileriniz, yatırım tercihleriniz gibi bilgileri birkaç dakika içinde doldurup ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. Islak imza süreçleri için kurye veya en yakın şubemize gelerek hesap açılışınızı tamamlayabilirsiniz.


“Gedik Yatırım Hızlı Hesap” mobil uygulamasıyla tüm yatırımcılara şubeye gitmeden, diledikleri yerden ve diledikleri zaman, dakikalar içerisinde, evraklarla uğraşmadan hesap açma imkanı sunuyoruz.

Siz de hemen Gedik Yatırım Hızlı Hesap uygulamasını cep telefonunuza indirin, yatırım hesabınızı anında açın.
 

 

     

Hafta içi 09.00-21.00, cumartesi günleri 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.