Canlı Destek Al
Hesap Açın
 •  Gedik Yatırım’ın şube ağı büyüyor

  Gedik Yatırım’dan Etiler Private Şube

  Türkiye sermaye piyasalarının en geniş şube ağına sahip kuruluşu Gedik Yatırım, hizmet ağını her geçen gün genişletiyor. 2022 yılı itibari ile 30 şehirde 45 şube ile faaliyetlerini sürdüren Gedik Yatırım’ın geçtiğimiz günlerde hizmete giren İstanbul Etiler Private şubesinin açılış töreni, Gedik Yatırım üst yönetimi, şube çalışanları ve yatırımcılarının katılımı ile 26 Mayıs’ta yapıldı.

  Açılışta, Gedik Yatırım’ın ana sponsoru olduğu Voleybol Milli Takımları temsilen TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem Dündar, Sıla Çalışkan, Saliha Şahin yer aldı.

  Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, Türkiye çapındaki şubeleşmesini hız kesmeden sürdürüyor. Mart sonunda İzmit şubesini yatırımcılarla buluşturan Gedik Yatırım, geçtiğimiz günlerde İstanbul Etiler Private şubesini de hizmet ağına ekledi. İstanbul Etiler Private şubesinin açılış töreninin ev sahipliğini Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç ve Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar yaptı. 26 Mayıs’ta Gedik Yatırım Etiler Private şubesinin bahçesinde gerçekleşen açılışa, Gedik Yatırım üst yönetimi, şube çalışanları ve yatırımcılarının yanı sıra şirketin ana sponsoru olduğu Voleybol Milli Takımları temsilen A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem Dündar, Sıla Çalışkan, Saliha Şahin ve TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ katıldı.

  Etiler Private şubesi ile Gedik Yatırım, sunduğu varlık yönetimi hizmeti kapsamında, yatırımcılarının beklentileri doğrultusunda, hisse senedi, VİOP, yatırım fonları, türev ürünler, eurobond gibi çeşitli yatırım alternatifleri ile yatırımcılarının birikimlerine değer katmayı hedefliyor.

  Yeni dönemde hızlı bir büyüme atağına giren şirket, yatırımcılarla buluştuğu şube sayısını artırmaya devam edecek.

   

 •  10 Mayıs 2022

  Gedik Yatırım, Voleybol Milli Takımları ana sponsoru oldu

  Türkiye sermaye piyasalarının önde gelen kuruluşlarından Gedik Yatırım, Voleybol Milli Takımları ana sponsoru oldu. İmzalanan anlaşma ile Gedik Yatırım, 3 yıl boyunca Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımları ve Türkiye Erkek Milli Voleybol Takımları’nın ana sponsorluğunu üstlenecek.

  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Gedik Yatırım arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. 3 yılı kapsayan sponsorluk anlaşması kapsamında Gedik Yatırım, Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımları ve Türkiye Erkek Milli Voleybol Takımları’nın ana sponsorları arasında yer aldı. Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlenen basın toplantısına Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, milli takım sporcuları Ceren Kestirengöz Kapucu ve Beytullah Hatipoğlu katıldı. 

  “Gedik Yatırım olarak, TVF ile yaptığımız bu anlaşma ülkemizin geleceğine olan güvenimizin bir sonucu”

  Sponsorluğun detayları hakkında bilgi veren Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç, “Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığımız bu önemli anlaşma, ülkemiz sporuna ve sporcusuna olan büyük sevgimizin ve geleceğine olan güvenimizin bir sonucu” dedi.

  Topaç, şöyle konuştu: “1991 yılından bu yana ülkemizde sermaye piyasalarının gelişimi için çalışan Gedik Yatırım olarak, bugün 30 şehirde 45 şube ve 450’nin üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermekteyiz. Sermaye piyasalarının her alanında lider olma vizyonuna emin adımlarla ilerleyen ve geleceğe güvenle bakan lider yatırım kuruluşuyuz. Bugün, “lider” olma vizyonumuza katkı sağlayacağını düşündüğümüz, şirketimizin kuruluş temelleri ile bağdaşan çok önemli bir adım daha atıyoruz.

  80 milyonun üzerinde nüfusu ile spor alanında ciddi potansiyel barındıran ülkemizin, daha fazla sporcu yetiştirmesine, belki de daha önemlisi sporu seven bir nesil yetiştirmesine katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Sporun önemli bir destekçisi olarak, Kadın ve Erkek Voleybol milli takımlarımızın çok büyük başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyorum. Türkiye’de voleybol branşının hem Milli Takımlar hem de kulüpler düzeyinde uluslararası arenada geldiği nokta hepimiz için gerçekten gurur verici. Biz de Gedik Yatırım olarak bu başarının devamı ve sürdürülebilirliği için ülkemizin geleceğine katkı sağlamak istiyoruz. Amacımız ortak başarı. Türkiye’yi bir spor ülkesine dönüştürme yolculuğunda biz de katkıda bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Anlaşmanın başta ülkemize olmak üzere sporcularımıza, federasyona ve şirketimize hayırlı olmasını diliyor, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ’a ve ekibine anlaşma sürecindeki net iletişim ve yapıcı tutumları için huzurlarınızda teşekkür ediyor, basın toplantımıza A Milli Voleybol Takımlarını temsilen katılarak bizi onurlandıran milli takım oyuncularımızdan Sn. Ceren Kestirengöz Kapucu ve Sn. Beytullah Hatipoğlu’na önümüzdeki turnuvalarda ayrıca başarılar diliyorum.

  Bu özel günde bizi yalnız bırakmadığınız için siz değerli basın mensuplarına çok teşekkür ediyor, milli takımlarımızın bize yaşattığı güzel duyguları referans alarak ‘#BuHisseOrtakOl’ diyoruz.”

  İmza töreninde konuşan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, şunları söyledi: “Bugün yine Türkiye Voleybol Federasyonu olarak özel bir günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türk voleybolu olarak dün akşam bu salonda Avrupa ve Dünyanın en iyi ligi olan Misli.com Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet ile VakıfBank takımları arasında oynanan final serisinin 4. maçında tarihi bir gün yaşadık. Voleybol severlerin salon kapasitesinin üzerinde yoğun bir ilgi gösterdiği, TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanan müsabakayı tüm dünya takip etti. Voleybolun yine reyting rekorları kırdığı bir gün yaşadık. Dünyanın en iyi liglerine sahip olmak, milli takımlar düzeyinde söz sahibi olmak, çok büyük başarılar elde etmek kolay değil. Bu başarıları değer ortaklarınız olmadan başarmanız mümkün değil. Bu vesileyle tüm sponsorlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Gedik Yatırım 1991 yılında kurulan, 30 yılı aşkındır da bu ülkeye hizmet veren çok değerli ve saygın bir kuruluş. Milli Takımlar ana sponsorlarından biri olan Gedik Yatırım’ın; Türk voleybolunun başarısında, voleybolun güzelliğinde bir değer ortağı, bir parçası olması bizleri çok mutlu etti. Sizlerin huzurunuzda Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç ve Gedik Yatırım ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, iyi ki voleybolun yanında varlar diyorum. Voleybolun elde ettiği başarılarda sponsorların da ne kadar önemli olduğunun altını çizmek istiyorum”

  A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Ceren Kestirengöz Kapucu, “Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek benim için de çok büyük bir gurur oldu. Sizlerin de söylediği gibi şimdi Milli Takım zamanı. Gedik Yatırım’a Türk voleyboluna inandıkları ve bu güzel destekleri için çok teşekkür ediyorum. Voleybol ülkemizde birleştirici bir güç oldu ve başarılarımızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Umarım çok güzel bir milli takım sezonu olur” diye konuştu.

  A Milli Erkek Voleybol Takımı sporcusu Beytullah Hatipoğlu ise şunları söyledi: “Bu güzel günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Gedik Yatırım’a da Türk voleybol ailesine yatırım yaptıkları için teşekkür ediyorum. Milli takım olarak güzel bir jenerasyon yakaladık. Umarım biz de bu güçlü sponsorlarımızla birlikte güzel başarılara imza atarız.”

 • Gedik Yatırım Türkiye’de Y Kuşağı’na hitap eden en iyi işverenler listesine girdi

  Güçlü kurum kültürü ve mutu çalışanlarıyla öne çıkan Gedik Yatırım, bu yıl da Great Place to Work Enstitüsü’nün “En İyi İşverenler” listesinde yer aldı. Gedik Yatırım, yerel ve küresel 33 şirketin yer aldığı listede, “250-499 Çalışan Kategorisi”nin en iyi 5 işvereninden biri oldu.

  Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, çalışanına değer veren insan kaynakları stratejisiyle, yeni bir ödülün daha sahibi oldu. Şirket, işyeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü’nün “Y Kuşağına Hitap Eden En İyi İşverenler 2022” listesine girdi.

  “Best Workplaces for Millennials Türkiye 2022” ödülü almaya hak kazanan Gedik Yatırım, yerel ve küresel 33 şirketin yer aldığı listenin “250-499 Çalışan Kategorisi”nde en iyi 5 işverenden biri olarak “Great Place to Work” sertifikasını aldı. Sertifika, Great Place to Work Enstitüsü tarafından global standartlarda gerçekleştirilen değerlendirmeler ve analizler sonucunda, pozitif çalışan deneyimi ve yüksek güven kültürüne sahip harika iş yeri kriterlerini sağlayan firmalara veriliyor.

  Listeyi, Y kuşağı çalışanlar belirledi

  Çalışanlarının enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran ve yeteneklerini sergilemeye uygun bir iş ortamı yaratan Gedik Yatırım, kurumuna bağlı çalışanlara sahip olma prensibini benimsiyor. Geleceğe yönelik stratejik hedefleri doğrultusunda yeni mezunlara kariyer imkanı sunarak, gençlere yatırım yapan şirket, dinamik ekibiyle de sektördeki çalışan sayısı sıralamasında üçüncü sırada yer alıyor. Güvenilir, etik değerlere bağlı, değişime açık, girişimci, yenilikçi ve bunlara ulaşmak için yüksek tempoda çalışan, iş birliğine açık, çalışılmaktan mutluluk duyacakları bir topluluk olmak Gedik Yatırım’ın insan kaynakları politikasının temel odağını oluşturuyor.

  “Best Workplaces for Millennials Turkey 2022” listesi, 253 şirket ve 139 bin 96 çalışanla yapılan analizi kapsıyor. Toplamda 92 bin 162 kişiden oluşan anket katılımcısı içinden Y kuşağı katılımcılarının sayısı 38 bin 869 oldu. Yüzde 41 gibi yüksek olan bu oran, Y kuşağının iş dünyasındaki ağırlığını açıkça gösteriyor. Liste belirlenirken çalışanlar, Trust Index® anketindeki 60'tan fazla soruya yanıt verdi ve elde edilen veriler analiz edilerek 2022 yılında Y kuşağı için en iyi verenler belirlendi. Gedik Yatırım’ın “250-499 Çalışan Kategorisi”nde en iyi 5 işverenden biri olduğu çalışmanın bir sonraki listesi, 19 Nisan 2022’de açıklanacak.

   

 • Gedik Yatırım’da üst düzey atama

  Gedik Yatırım’ın yeni genel müdürü Ersan Akpınar oldu

  24.01.2022

  Gedik Yatırım, 2015 yılından bu yana Gedik Yatırım Yurt İçi Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Ersan Akpınar’ı Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerine atadı. Akpınar, bankacılık ve sermaye piyasalarında toplam 20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir isim.

  TÜRKİYE’NİN önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, bankacılık ve sermaye piyasalarının deneyimli yöneticilerinden Ersan Akpınar’ı Genel Müdürlük görevine atadı. Ersan Akpınar, Gedik Yatırım’da Genel Müdürlük göreviyle beraber Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürütecek.

  Bankacılık sektörü ve sermaye piyasaları alanında çeşitli kademelerde 20 yılı aşkın deneyime sahip ve bu süre içinde farklı pozisyonlarda yöneticilik yapmış olan Ersan Akpınar, 2015 yılından bu yana Gedik Yatırım’da Yurt İçi Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.