Canlı Destek Al
Hesap Açın

Neden Gedik Yatırım?

Hizmet Anlayışımız Eksiksizdir

Yatırımcılarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek için çok geniş bir ürün portföyü sunarız. Gedik Yatırım olarak ayrıcalıklı hizmetlerimiz; aracılık hizmetleri, yatırım danışmanlığı, yatırım bankacılığı, kurumsal finansman, araştırma ve portföy yönetimi gibi hizmetlerle sınırlı değil. Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar ve kurumsal hizmetler ile bir yatırımcıya ihtiyaç duyabileceği her alanda hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda iştiraklerimiz Marbaş, Inveo Yatırım Holding, HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı ve Inveo Portföy Yönetimi ile de yatırımcılarımıza uçtan uca hizmet veriyoruz.

Faaliyet Gösterilen Piyasalar

Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Repo/Ters Repo Pazarı, Kesin Alım Satım Pazarı, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası, Uluslararası Pazar Depo Sertifikaları Piyasası, Uluslararası Pazar Tahvil ve Bono Piyasası

Yetki Belgeleri

Alım Satıma Aracılık, Portföy Yönetimi, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Aracılığı, Kredili Menkul Kıymet, Açığa Satış ve Ödünç Alma ve Verme İşlemleri, Halka Arza Aracılık, Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri, Türev Araçların Alım Satımına Aracılık – VİOP ve Yurt Dışı Piyasalar

En son teknolojileri daima burada bulursunuz

Günümüz hız çağı ve çağımızda hem zaman hem de bilgi çok önemli. İhtiyacınız olan bilgiye, istediğiniz zamanda, kendi seçtiğiniz iletişim yöntemiyle, en hızlı şekilde ulaşmak en doğal hakkınız. Bizler de yatırımcıların taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmek için en son teknolojilere yatırım yaparız. Çünkü biliyoruz ki bilgi, güçtür. Gücünüze, güç katmak, işleminizi en hızlı şekilde sonuçlandırmak için, daima en yeni teknolojileri kullanımınıza sunarız.

Yatırımcılarımıza seçenekler sunarız

Gedik Trader, Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar, Gedik Online Şubesi, Meta Trader Android ve IOS işlem platformları, Yatırım Merkezi, SMS, push ve eposta bilgilendirmeleri, Youtube canlı yayınları... Kısacası seçenekler sınırsız, hangisini isterseniz!

Türkiye’nin her yerindeyiz

Türkiye çapında 27 ilde 44 şubede, online platformlarda, telefonun diğer ucunda ve bir tık ötede..

Kısacası her yerdeyiz, sizi de bekleriz.

Geleceğinizi, geleceğimiz olarak görürüz

Her sabah işe büyük bir tutkuyla geliyoruz. İşimiz zor, çünkü söz konusu olan geleceğiniz... Geleceğimiz.

Sorumluluğumuz büyük, ancak gelecekte söz sahibi olmak için bugünden çok çalışmak gerek. Değer katarak ve sadece uzun vadeli düşünerek büyüyeceğimizi biliyoruz. Amacımız, birikimlerinizi, en çok değeri üretecek şekilde geleceğe taşımak. İşte tam da bu nedenle buradayız.

Büyük bir finansal süpermarketiz

Hepimiz aynı dünyada yaşıyoruz. Ama her birimizin birikimleri farklı, geleceğe dair planları, beklentileri farklı, risk algısı farklı ...

İhtiyaçlarınıza en uygun yatırım ürününü bulmak, bu ürünle ilgili sizleri doğru bilgilendirmek ve doğru yönetmek için biz varız. Para ve sermaye piyasalarında sunulan tüm yatırım enstrümanlarına, Gedik Yatırım farkı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Sermaye Piyasalarının "her alanında" Lider olmak.

Kurumsal Değerlerimiz

 • Yatırımcılarımız önceliğimizdir.

 • İnsan kaynağımız, en önemli sermayemizdir

 • Her zaman en iyi olmak için yatırım yaparız.

 • Ahlaklı ve etik olmak kurumsal değerlerimizin başında gelir.

 • Her yaptığımız işte verimlilik esastır.  

Sosyal Değerlerimiz;

 • Tasarrufların arttırılması ve bilinçli tasarruf için Eğitim,

 • Kadınların iş gücüne katılımın artması,

 • Sürdürülebilir bir yaşam için Doğa.

Misyonumuz

Çalışanlarımız ile birlikte en son teknolojiyi kullanarak,

 • Her türlü yatırım ihtiyacına hizmet sunmayı,

 • Ülkemizde tasarrufların gelişimi için bilinçlendirmeyi ve

 • Etkileşim içinde olduğumuz, iletişim kurduğumuz herkese değer katmayı amaçlarız.