Canlı Destek Al

G-20 Ülkeleri Yabancı Hisse Senedi Fonu, portföylerini küresel ölçekte çeşitlendirip riskten korunmak isteyenler ve yurt dışı piyasalarda kazanç fırsatlarından yararlanmak isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor.

  • Uluslararası çapta faaliyet gösteren dev ABD, Avrupa ve Gelişmekte olan ülkelerin şirketlerine yatırım yaparak bölgesel çeşitlendirme
  • Dolar, Euro, Sterlin, Yen , İsviçre Frangı ve önde gelen gelişmekte olan ülke para birimlerine yatırım ile döviz kuru çeşitlendirmesi.
  • Bankacılık, sigortacılık, Teknoloji, İlaç, kimya, otomotiv, demir çelik, madencilik şirketlerine yatırım yaparak sektörel çeşitlendirme

G20 ülkelerini Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Avustralya, Brezilya, Çin, Endonezya, Fransa, Güney Afrika, Güney Kore, Hindistan, İngiltere, İtalya, Japonya, Kanada, Meksika, Rusya, Suudi Arabistan ve Türkiye oluşturuyor.

Gedik Yatırım müşterileri Online Şube ve Çağrı Merkezimizden fon alım satımı yapabilirler. Gedik Yatırım müşterisi değilseniz hesap açmak için tıklayınız.

G-20 Ülkeleri Yabancı Hisse Senedi Fonu Hakkında detaylı bilgi için tıklayınız