Canlı Destek Al

Tailor-Made Trading

Kökleri 1991 yılına uzanan Gedik Yatırım’ın deneyim ve uzmanlığını arkasına alan Gedik Private, bu birikimi özenle işleyerek seçkin yatırımcılar için eşsiz bir değer oluşturuyor. Gedik Private uzun soluklu ve verimli bir birliktelik için çarpıcı ve parlak fikirler üretiyor.

Varlıklı, getiri konusunda yüksek hedef ve ihtiyaçları bulunan bireysel ve kurumsal müşteriler bugüne kadar sadece özel bankacılık bölümlerinden yatırımlarıyla ilgili hizmet alabiliyorlarken Gedik Private ile birlikte, kendileri için en uygun birebir hizmeti alma şansına erişiyorlar.

Uluslararası finans piyasalarında yaşanan gelişmeleri ve fırsatları sizin adınıza anlık olarak takip eden Gedik Private özel yatırım uzmanları, seçkin yatırımcılarımızın hedeflerine uygun özel çözümler sunarak, emtia, pariteler, yabancı hisse senetleri, endeks CFD kontratları, opsiyonlar gibi ürünlerde yeni alternatifler geliştirirler.

Gedik Private, başarının sırrının müşteriyi iyi anlayıp onunla iyi bir ortak olmaktan geçtiğini iyi biliyor. Bunun için önce müşterilerinin ihtiyaçlarını, hedeflerini ve önceliklerini tek tek dinliyor, ardından da genel varlık ve yatırım yönetimi stratejilerini geliştirmek için müşterileriyle iyi bir ortaklık kuruyor.

 

Daha fazla bilgi için:

 gedikprivate@gedik.com