Canlı Destek Al

Uluslararası Kurumsal Satış Departmanı, benzersiz hizmet sunmak için, gelişmiş piyasa analizi, kişiselleştirilmiş çözüm ve müşteriye özel olarak uyarlanmış hem günlük hem de uzun vadeli yatırım stratejileri sunmaktadır.

Tecrübeli ekibimiz, uzun süreli ilişkiler ve tescilli başarıları ile beraber bağımsız bir aracı kurum olarak sektörde son derece saygın bir itibar oluşturmuştur.

Yurt dışı ve yurt içinde yerleşik kurumsal yatırımcılara algoritmik ve yüksek frekanslı işlemlere aracılıktan, temel analiz bazlı konvansiyonel yatırımcılara hizmete kadar geniş bir yelpazede konumlanmıştır.

FIX Protokol ve DMA hizmetlerinin yanı sıra, kolokasyon hizmeti ile müşterilerin, borsaya en hızlı ve en güvenli şekilde doğrudan erişmesini sağlamaktadır.

Bununla birlikte, Algoritmik Platform kullanarak; “POV, TWAP,VWAP, MOC ve Basket” emirlerini live update vererek gerçekleştirmektedir.

Ekibimiz ayrıca, müşterilerin kazançlı yatırım kararları vermelerine yardımcı olan zamanında ve doğru bilgileri almak için de araştırma bölümündeki analistlerimizle yakın iş birliği içinde çalışmaktadır.

İletişim:

sales@gedik.com  +90 (212) 385 42 28
midoffice@gedik.com  +90 (212) 385 42 20