Canlı Destek Al

Gedik Portföy Yönetimi AŞ

Gedik Portföy Yönetimi A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu’nun 15/01/2008 tarihli izni ile kurulmuş, 22/8/2008 tarihli faaliyet ve portföy yöneticiliği yetki belgesi iznini alarak kurumsal ve bireysel portföy yönetim hizmeti vermeye başlamıştır. Gedik Portföy Yönetimi A.Ş., bireysel ve kurumsal yatırımcılarla portföy yönetim sözleşmesi imzalayarak, karşılıklı belirlenen risk ve vade tercihlerinin yanısıra, piyasa beklentileri de belirleyici olacak şekilde, asgari risk azami performans hedefi ile kendisine emanet edilen portföyleri vekil sıfatıyla yöneterek sürekli değerlenmesini hedefler.

Gedik Portföy, uzmanlık alanı yatırım yönetimi olan ve ardında Gedik Yatırım’ın sermaye piyasalarındaki 29 yılık deneyimini bulunduran bir kuruluştur.

Portföy Yönetiminde, genel kabul görmüş risk yönetimi yöntemleri uygulanmaktadır. Performans değerlendirme ve sunumları SPK mevzuatı ve uluslararası standartlar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Portföy yönetimi faaliyetlerinde yatırımcılarımızın getiri ve performansları ön planda tutulmakta, aktif yönetim yaklaşımı ile belirlenen risk profili çerçevesinde azami getiri hedeflenmektedir.

Gedik Portföy Yönetimi A.Ş., Gedik Yatırım’ın kurucusu olduğu altı Yatırım Fonu’nun ve Gedik Yatırım Holding A.Ş.’nin de içerisinde yer aldığı 16 kurumsal portföyün yönetimini yürütmektedir.

Marbaş Menkul Kıymetler AŞ

Marbaş Menkul Değerler, 2004 yılından itibaren Gedik Holding ve Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin bir iştiraki olarak yepyeni bir vizyon ve yapılanma ile yatırımcılara hizmet vermektedir. Yatırımcı memnuniyetine en üst seviyede önem vererek farklı risk tercihlerine göre yatırımcılara en uygun ürünlerin sunulmasını hedefleyen, butik bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

* Sermayesinin %5'i üzerinde paya sahip olunan şirketlere yer verilmiştir.

** Payları borsada işlem gören iştiraklerimiz