Canlı Destek Al

Mevcut Yatırımcı Aktivasyon Kampanyası

Yatırım Hesabınızı Aktif Edin, Komisyonun Yarısını İade Edelim. Üstelik Canlı Veri Yayını da 6 ay Ücretsiz!

Yatırım hesabınızı şimdi aktif kullanmaya başlayın, gerçekleştireceğiniz işlemlerden elde edilecek komisyonun yarısını iade edelim! Üstelik Karma D1 veri yayınını da 6 ay boyunca ücretsiz kullanmaya başlayın.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya, 6 Ocak 2023 tarihinde başlar ve 31 Mart 2023 tarihinde sona erer.
  • Kampanya kapsamında, Gedik Yatırım’da 1 Temmuz 2022 tarihinden önce pay piyasası ve/veya VİOP hesabı açmış ancak 1 Temmuz 2022 ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasında pay piyasası ve/veya VİOP işlemi yapmamış yatırımcılarımız, 6 Ocak 2023 ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında pay piyasası ve/veya VİOP işlemi yapmaları durumunda kampanya döneminde Pay Piyasası ve VİOP işlemlerine yönelik yapılacak işlemlerden yaratılan komisyonun %50’sinin iade edilecektir.
  • Yatırımcılara, ücretsiz 6 aylık Karma Düzey 1 anlık veri yayını tanımlanabilmesi için kampanya döneminde en az 1.000 TL iletmiş olması beklenecektir. Paketin geçerli olduğu süre boyunca aylık bazda ay sonu itibarıyla bakiye kontrolü yapılacak olup, belirtilen bakiye sağlanmadığı taktirde yatırımcılar kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Kampanya döneminde yapılacak komisyon iadesi kaldıraçlı alım-satım işlemi hariç olmak üzere yapılacak Pay Piyasası ve VİOP işlemleri için geçerlidir. Komisyon iadeleri her takvim ayı için hesaplanıp işlem yapılan takvim ayını takip eden ayın ilk 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
  • Yatırımcı bazında aylık komisyon iadesi tutarı azami 10.000 TL'dir.
  • Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.