VİOP’ta USDTL, EURTL, GBPUSD, EURUSD, XAUUSD, XAUTRY kontratlarında her 1.000.000 TL işlem hacminiz için 50 TL kazanabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Başvurun

Lütfen Ad Soyad Alanını Doldurun
Lütfen Doğru Email Girin
Lütfen Doğru Telefon Girin (5xx) xxx-xx-xx)
Lütfen Kişisel Verilerin Korunması onay kutucuğunu işaretleyin

Veri sahibi olarak haklarınızı öğrenmek için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

 
Başarılı

Başvurunuz Başarıyla Alındı

En kısa sürede Yatırım Uzmanımız sizinle iletişime geçecektir.
Gedik Trader uygulamasını App Store ve Google Play'den indirebilirsiniz.
Gedik Trader İndir

Gedik Yatırım’da VİOP Hesabı Aç!

 

USDTL, EURTL, GBPUSD, EURUSD, XAUUSD, XAUTRY kontratlarında
her 1.000.000 TL işlem hacmi için 50 TL komisyon iadesi kazan!

 

Üstelik yeni hesap açan herkese ücretsiz 1 yıl anlık borsa verisi.

 

VİOP'ta Nelere Yatırım Yapabilirsiniz?

Endeksler

BİST30, BIST Likit Banka,

BITS Banka Dışı Likit 10

Badge Education

Hisse Senetleri

GARAN,THYAO, ASELS, TUPRS, KOZAL gibi 37 hisse senedi
Badge Gedik Trader

Döviz

USDTRY, EURTRY, EURUSD, GBPUSD, CHNTRY, RUBTRY
Badge strategy

Kıymetli Metaller

Ons Altın, Gram Altın, 

Gedik Yatırım Avantajları

Gedik Yatırım’da hesap açarak aşağıdaki Hizmetleri almaya hemen başlayabilirsiniz.

Düşük Teminat

15 TL’den başlayan teminatlarla yatırım yapabilirsiniz.
Badge Education

Nemalandırma

VİOP hesabınızda bulunan paranız pozisyonda olsanız dahi Takasbank tarafından nemalanmaya devam eder. Hem yatırım yapar hem de nema kazanırsınız.
Badge Gedik Trader

Kaldıraç

Düşük miktarda teminat yatırarak yüksek miktarda işlem yapabilirsiniz.
Badge strategy

Çift Yönlü İşlem

Hem yükselişlerden hem de düşüşlerden kazanç elde edebilirsiniz. Açığa satış işlemleri hisse senetlerine nazaran daha az maliyetli ve kolaydır. Açığa satışınıza karşılık ödünç bulmanız gerekmez ve taşıma maliyeti yoktur.

 

 • Neden VİOP?

   

  VİOP temelde 3 amaç için kullanılır.

 •  

  Hedge(Korunma): Yatırımcılar, spot piyasalarda ellerinde bulundurdukları döviz, kıymetli maden veya hisse senetlerinin, ileride değerinin düşmesine karşı VİS olarak satış yaparak yatırımcılar pozisyonlarını koruyabilirler. İthalat ya da ihracat yapan şirketler ileri bir vadede alacakları ya da ödeyecekleri döviz miktarlarında kur artış/ azalışından etkilenmemek için bugünden ileri vade VİS sözleşmelerinde işlem yaparak kuru bugünden sabitleyebilir, kendilerini hedgeleyebilirler.
 •  

  Spekülatif(Yatırım): Her piyasada olduğu gibi bireysel/ kurumsal yatırımcılar VİOP’ta fiyat hareketlerinden trade ederek kazanç elde edebilirler.
 •  

  Arbitraj: Birden fazla piyasada eş zamanlı olarak alım satım işlemleri ile risksiz kar elde etme işlemlerine arbitraj denir. Spot piyasa ile vadeli piyasa arasındaki oluşabilecek fiyat farklardan arbitraj elde etmek için spot piyasadan alım yaparak, VİS satış yaparak arbitraj yapılabilir.

 

 

Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları VİOP Döviz ve Altın Kontratlarında Hacim Artışı ve Kazanımı Kampanyası TSBP onay tarihi ile 15/04/2020 tarihinde başlar ve 31/05/2020 tarihinde sona erer ve USDTRY, EURTRY, GBPUSD, EURUSD, XAUUSD, XAUTRY vadeli kontratlarını kapsar. Kampanyada yeni hesap açanlar ve son 6 aydır VİOP işlemi yapmayan pasif yatırımcılar kampanyadan faydalanır.

 

Yeni hesap açan ve son 6 aydır pasif olan yatırımcılar 15/04/2020 ile 31/05/2020 tarihleri arasında döviz ve altın kontratlarında en az 1.000.000 TL’lik işlem hacmi yapmaları ve bu 1.000.000 TL’lik işlem hacmi için minimum 200 TL komisyon ödemeleri durumunda kampanyadan faydalanabilirler. Örneğin; 15.04.2020-31.05.2020 döneminde 1.000.000 TL’lik işlem hacmi yapılmalı ve en az 200 TL komisyon ödenmelidir ki 50 TL komisyon iadesi kazanılsın.

 

Mevcut hesapları olan yatırımcıların talep etmeleri durumunda son 3 aylık Döviz ve Altın kontratlarında oluşan aylık işlem hacmi ortalamaları baz alınır. Bu ortalama hacim üzerinde yapılan her 1.000.000(Bir milyon) TL’lik işlem hacmi artışına 50 TL verilir. 1.000.000(Bir milyon) TL’lik işlem hacmi için en az 200 TL komisyon ödemeleri durumunda kampanya ödülüne hak kazanırlar.

 

Yatırımcıların birden fazla hesabı olması durumunda tek hesap üzerinden kampanyadan yararlanabilir. Yatırımcılar TCKN başına değerlendirilir.

 

Kampanyadan kazanılan ödüller yatırımcı hesaplarına 20.06.2020 tarihine kadar iade olarak yapılacaktır. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş çalışanları ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamazlar.

 

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş, yatırımcıları internet sitesinden duyuru, SMS gönderimi ya da sözlü/ yazılı olarak bilgilendirmek koşulu ile kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran mevcut Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

 

Kampanyadan kazanılabilecek maksimum ödül tutarı 500 TL’dir.

 

Avantajlarımızdan ve 29 Yıllık Deneyimimizden Faydalanmak için Hemen Formu Doldurun!