Yatırım KLİŞELERİNİ Artık Unutun!

Gedik Yatırım olarak 27 yıllık uzmanlık, deneyim ve öncü teknoloji anlayışı ile yatırımlarınıza değer katalım. Uzman kadromuzla portföyünüzü birlikte yönetelim, en doğru kararları birlikte verelim.

Hangi risk grubunda ve ne vadede bir getiri beklentiniz varsa yatırım danışmanlığı hizmetimiz ile Gedik Yatırım yanınızda. İhtiyaçlarınıza en uygun yatırım ürününü bulmak, bu ürünle ilgili sizleri doğru bilgilendirmek ve doğru yönetmek için biz varız!

Beginner

 • Ücretsiz Online Eğitimler
 • 1 Yıl Ücretsiz Anlık Data
 • Size Özel Müşteri Temsilcisi
 • Gedik Trader ile Hızlı İşlem

Yatırım Danışmanınıza dilediğiniz an, merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Hemen ÜCRETSİZ BAŞVUR!

Trader

 • Ücretsiz Yatırım Danışmanlığı
 • 1 Yıl Ücretsiz Anlık Data
 • Size Özel Müşteri Temsilcisi
 • Gedik Trader ile Hızlı İşlem
 • Hisse Al-Sat Önerileri
 • Şirket Bülten Raporları ve Teknik Öneriler
Hemen ÜCRETSİZ BAŞVUR!

Pro Trader

Portföyünüze özel Gedik Yatırım’ın avantajlı dünyası sizi bekliyor!

Birebir görüşme randevusu için sizi arayalım!

SİZİ Arayalım!

Gedik Yatırım Avantajları

Yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda hisse senetleri, vadeli işlem ve opsiyon piyasaları, kaldıraçlı işlemler, şirketler için kur riskinden korunma çözümleri, yatırım danışmanlığı ve araştırma hizmetleri ile beklentilerinize en uygun yatırım ihtiyaçlarınıza yönelik tüm finansal çözümler Gedik Yatırım’da.

Sermaye piyasalarında çeyrek asrı aşkın tecrübesiyle köklü yatırım kuruluşlarından olan Gedik Yatırım, her türlü piyasa koşulunda fırsat yaratabilecek ürün ve ayrıcalıklı hizmetleri ile hizmetinizde.

Yatırım Stratejileri

Hangi risk grubundan olursanız olun, ne vadede bir getiri planınız ve hedefiniz olursa olsun, yatırım uzmanımızın size özel sunacağı Yatırım Stratejilerinden faydalanın!

Gedik Trader ile Hızlı İşlem

Gedik Trader uygulaması içerisinden 1 Yıl Ücretsiz Anlık Hisse veya VİOP Datası ile piyasa verilerini takip edin.

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Size özel müşteri temsilcisi ve ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti

Ücretsiz Eğitimler

Hisse ve VİOP Canlı Teknik Analiz Eğitimlerine bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Tüm Yatırım İhtiyaçlarınızı
Gelin Birlikte Değerlendirelim.

ÜCRETSİZ YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Gedik Yatırım

Gedik Yatırım olarak 27 yıllık uzmanlık, deneyim ve öncü teknoloji anlayışı ile yatırımlarınıza değer katıyoruz. Gelin uzman kadromuzla portföyünüzü birlikte yönetelim! Ve en doğru kararları birlikte verelim.

Bilgilerinizi bırakın, hesabınızı oluşturmak için sizinle iletişime geçelim

 
 
X GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ ADAY MÜŞTERİ AÇIK RIZA BEYANI

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (Şirket) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, kişisel verilerimin Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından,

 • Yatırımcı hesap açılışı ya da herhangi bir bilgi talebinde bulunmak amacıyla;
 1. Yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasını, kaydedilmesini, işlenmesini,
 2. Şirket faaliyetlerine ilişkin ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması kapsamında aday müşteri statüsünde kalmak kaydıyla kayıtların en geç bilgi edinimini izleyen 3. yılın sonuna kadar tutup, akabinde izleyen en çok 3 ay içerisinde sileceğini,
 3. Şirket internet sitesinden ulaşılabilen Başvuru Formu aracılığı ile kayıtlarımın silinmesi, güncellenmesi dahil her türlü talebimin de başvuru tarihini izleyen en geç 3 ay içinde yerine getirileceğini,
 4. Aday müşteri statüsünden çıkarak sözleşme imzalayıp hesap açtırmak suretiyle normal müşteri statüsüne geçtiğimde “Kişisel Verilerin İşlenmesi Müşteri Açık Rıza Beyanı” hükümlerine tabi olacağımı kabul, beyan, taahhüt ederim.

6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” ve “Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi ve Mahremiyetinin Sağlanması Hakkında Yönetmelik” gereğince kişisel veriler:

 • Kişisel verilerimin, özel nitelikli kişisel verilerimin (etnik köken, kılık, kıyafet, cinsel hayat, güvenlik tedbiri, ceza mahkumiyeti, din, mezhep ve felsefi inanç, dernek, vakıf, sendika üyeliği, siyasi düşünce vb.)
 • Gerçek kişiye ait olduğu açık olan;
 1. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; kişinin kimliğine dair bilgilerin bulunduğu verilerdir, ad-soyad, TC Kimlik numarası, uyruk bilgisi, anne-baba adı, doğum yeri, doğum tarihi, cinsiyet gibi bilgileri içeren ehliyet, nüfus cüzdanı ve pasaport gibi belgeler ile vergi numarası, SGK numarası, imza bilgisi, taşıt plakası vb bilgiler
 2. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; telefon numarası, adres, e-mail adresi, faks numarası, IP adresi gibi bilgiler
 3. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; fiziksel mekana girişte mekanın içerisinde alınan kayıtlar ve belgelere ilişkin kişisel veriler; kamera kayıtları, parmak izi kayıtları
 4. Gerçek kişiye ait olduğu açık olan; fotoğraf ve kamera kayıtları (mekan güvenlik bilgisi kapsamında girilen kayıtlar hariç), kişisel veri içeren belgelerin kopyası niteliğindeki belgelerde yer alan veriler
 5. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 6.maddesinde belirlenen sağlık ile ilgili veriler (kan grubu, biyometrik ve genetik veriler vb.)
 6. Otomatik şekilde veya veri kayıt sisteminin bir parçası olarak otomatik olmayan şekilde işlenen; Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ye yöneltilmiş olan her türlü talep veya şikayetin alınması ve değerlendirilmesine ilişkin kişisel veriler Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi hakkında Aday Müşteri Açık Rıza beyanında bulunan bilgilendirme metnini ve haklarımı okudum ve kabul ediyorum.