Canlı Destek Al
Hesap Açın

Bağlı Ortaklıklar

Marbaş Menkul Değerler AŞ

Marbaş, güven ve şeffaflık prensipleri ile birikimlerini sermaye piyasalarında değerlendirmeyi tercih eden yatırımcılara hizmet vermektedir.
1990 yılında faaliyete başlayan Marbaş Menkul Değerler, 2004 yılından itibaren sektörün önde gelen aracı kurumlarından Gedik Yatırım iştiraki olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Marbaş Menkul Değerler, Türkiye sermaye piyasalarının en köklü aracı kurumlarından biridir. Temel amacı yatırımcı memnuniyeti sağlamak olan Marbaş, bu amacına yönelik olarak bilgi, güven ve şeffaflık prensipleri ile birikimlerini sermaye piyasalarında değerlendirmeyi tercih eden yatırımcılara hizmet vermektedir.
Yatırımcıların sermaye piyasalarına hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla piyasalardaki gelişmeleri takip eden Marbaş Menkul Değerler, tüm faaliyet ve hizmetlerinde yatırımcı memnuniyetine öncelik vermektedir.

Marbaş Menkul Değerler A.Ş. hakkında detaylı bilgi için https://marbasmenkul.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ

HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, 2020 yılında kurulmuştur. Şirket, kayıtlı sermayeli olarak ve çıkarılmış sermayesini, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek ve esas olarak Türkiye’de kurulmuş veya kurulacak olan, gelişme potansiyeli taşıyan ve kaynak ihtiyacı olan girişim şirketlerine yapılan uzun vadeli yatırımlara yöneltmek üzere faaliyet gösteren sermaye piyasası düzenlemelerine tabi bir anonim ortaklıktır.

HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hakkında detaylı bilgi için https://hivc.io/en/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Startup Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık AŞ

Startup, borsa girişimcileri ve yatırımcıları dijital bir platformda buluşturarak şeffaf ve güvenilir yatırım ilişkilerinin oluşmasını sağlamakta ve bu ilişkilerin ortaklık ve çıkışa kadar olan süreçlerini desteklemektedir. Girişimcilik dünyasının bu yeni nesil buluşma noktasının, çok yakında faaliyete geçmesi planlanmaktadır.

Startup Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. hakkında detaylı bilgi için https://startupborsa.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İştirakler

Laplace Analytics Finansal Teknolojiler AŞ

Laplace Analytics Finansal Teknolojiler A.Ş. (Finfree), geleneksel finans endüstrisini değiştirerek, gençlerin yararına çalışan bir forma getirip, finansın zor lisanını basitleştirme ve yatırım yapmayı mümkün kılan hizmetler sunmaktadır. Şirketin en önemli vizyonu, yeni nesli finansal özgürlüklerine ulaştırma yolunda desteklemek ve yeni neslin özgürlüğü önündeki finansal engeli kaldırıp toplumun yaşam seviyesini üstel bir şekilde arttırmaktır.

Finfree hakkında detaylı bilgi için https://www.finfree.co/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Finar İletişim Teknolojileri A.Ş.

Finar İletişim Teknolojileri A.Ş. Sermaye piyasaları, finans ve teknoloji alanında yazılım ve mobil uygulama geliştirme faaliyetinde bulunur. Şirket’in misyonu, halka açık şirketlerine ve pay sahipleriyle iletişimlerine, yenilikçi teknolojilerle hız ve etkileşim kazandırmaktır.

Şirket, müşterilerine internet üzerinden eğitim programlarını hazırlamak, web sitelerini tasarlanması için gerekli her türlü araç ve aletleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek yazılımlarının yapılması ve kurulu sistemlere destek sağlamasının yanı sıra sermaye piyasaları ve finansal hizmetler endüstrisideki yeni uygulamalar, işlemler, ürünler ve iş modelleri hazırlamaktadır.

Finar İletişim Teknolojileri A.Ş. hakkında detaylı bilgi için https://www.finarkurumsal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Ortaklıklar ve İştirakler

Pay Oranı (%)

Pay (TL)

Faaliyet Alanı

Marbaş Menkul Değerler A.Ş.

99,997

24.999.317,00

Yatırım Kuruluşu

HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

56,20

21.287.500,00

Girişim Sermayesi

Startup Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş.

85,00

42.500,00

Girişim Sermayesi

Laplace Analytics Finansal Teknolojiler A.Ş.

10,00

8.975

Finansal Teknoloji

Finar İletişim Teknolojileri A.Ş.

 

15,00

18.530

Bilgi Teknolojileri