Canlı Destek Al

Bağlı Ortaklıklar

Marbaş Menkul Değerler AŞ

Marbaş, güven ve şeffaflık prensipleri ile birikimlerini sermaye piyasalarında değerlendirmeyi tercih eden yatırımcılara hizmet vermektedir.
1990 yılında faaliyete başlayan Marbaş Menkul Değerler, 2004 yılından itibaren sektörün önde gelen aracı kurumlarından Gedik Yatırım iştiraki olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Marbaş Menkul Değerler, Türkiye sermaye piyasalarının en köklü aracı kurumlarından biridir. Temel amacı yatırımcı memnuniyeti sağlamak olan Marbaş, bu amacına yönelik olarak bilgi, güven ve şeffaflık prensipleri ile birikimlerini sermaye piyasalarında değerlendirmeyi tercih eden yatırımcılara hizmet vermektedir.
Yatırımcıların sermaye piyasalarına hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla piyasalardaki gelişmeleri takip eden Marbaş Menkul Değerler, tüm faaliyet ve hizmetlerinde yatırımcı memnuniyetine öncelik vermektedir.

https://marbasmenkul.com.tr/
 

HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ

HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, 2020 yılında kurulmuştur. Şirket, kayıtlı sermayeli olarak ve çıkarılmış sermayesini, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek ve esas olarak Türkiye’de kurulmuş veya kurulacak olan, gelişme potansiyeli taşıyan ve kaynak ihtiyacı olan girişim şirketlerine yapılan uzun vadeli yatırımlara yöneltmek üzere faaliyet gösteren halka açık anonim ortaklıktır.


Startup Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık AŞ

Startup, borsa girişimcileri ve yatırımcıları dijital bir platformda buluşturarak şeffaf ve güvenilir yatırım ilişkilerinin oluşmasını sağlamakta ve bu ilişkilerin ortaklık ve çıkışa kadar olan süreçlerini desteklemektedir. Girişimcilik dünyasının bu yeni nesil buluşma noktasının, çok yakında faaliyete geçmesi planlanmaktadır.

Bağlı Ortaklıklar Pay Oranı (%) Pay (TL) Faaliyet Alanı
Marbaş Menkul Değerler AŞ 100,00 24.999.317,00 Yatırım Kuruluşu
HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ 85,15 21.287.500,00 Girişim Sermayesi
Startup Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık AŞ 85,00 42.500,00 Girişim Sermayesi