Canlı Destek Al

Gedik Yatırım Seferberlik İlan Etti!

Gedik Yatırım Seferberlik İlan Etti!
Yatırımcılara özel ücretsiz tasarruf verimliliği eğitimi İstanbul’da başlıyor

Sermaye Piyasası Yatırımcıları Derneği, Gedik Yatırım ve Gündem Medya Grubu’nun işbirliği ile hayata geçecek Bilinçli Yatırımcı Seferberliği eğitimlerinin ilki 20 Şubat tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek

Çeyrek asırdır faaliyet gösteren Gedik Yatırım 2016 yılında yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Sermaye Piyasası Yatırımcıları Derneği ve Gündem Medya Grubu işbirliği ile finans piyasaları hakkında tasarruf sahiplerini bilgilendirmek üzere seminer dizinine başlıyor.

İlki 20 Şubat Saat 13:00 – 17:00 arasında Point Hotel Barbaros’da Aslı Şafak’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek olan etkinliğin Ankara ve İzmir başta olmak üzere Anadolu illerinde de devam etmesi planlanıyor.

“Paramı Ne Yapayım?” Eğitimi
Tarih: 20 Şubat 2016 Cumartesi
Başlangıç – Bitiş Saati: 13:00 – 17:00
Yer: Point Hotel Barbaros

Kayıt Olmak için Tıklayınız

Ülkemizde hali hazırda düşük olan tasarruf oranları, bu alandaki verimlilik faktörünü daha da önemli kılmıştır. Finans sektörünün itibarlı sivil toplum örgütü Sermaye Piyasası Yatırımcıları Derneği ve Gündem Medya desteği ile; değer katması planlanan bu etkinlik dizini Gedik Yatırım sponsorluğu ile hayata geçirilecek. Dört oturumda ve 13:00 - 17:00 saatleri arasında konusunda uzman konuşmacıların gerçekleştireceği eğitimlerin ardından, katılımcıların tasarrufları ile ilgili sorularına yanıt bulma imkanına sahip olacağı interaktif soru cevap seansı yer alacak.

Genel hatlarıyla; yatırımcıların risk getiri tercihi ve profil tespiti, ekonomi ve sermaye piyasası ilişkisi, sermaye piyasası araçları ve dinamikleri (spot ve türev işlemler) konularının üzerinde durulacak olan eğitimlerde ayrıca yatırımcı hakları konularında da paylaşımda bulunulacak.

Eğitimciler Can Pamir, Arif Ünver ve Levent Kerik

Bankacılık kariyerine 1998 yılında başlayan Can Pamir, Finansbank bünyesindeki yurt içi ve yurt dışı deneyimleri sonrasında 2006 yılında İş Yatırım’da Pazarlama Müdürlüğü’nü kurdu. 2015 yılı Nisan ayında ise Gedik Yatırım’a Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

Daha önce SPYD’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Borsa Gündem’de köşe yazarlığı sorumlulukları olan Arif Ünver, şu anda Data Finans Veri ve Bilgi Hizmetleri kurucu ortağı ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak kariyerine devam etmektedir.

27 yıllık kariyerinin , son 18 yılını finans sektöründe geçiren Levent Kerik ; yerli ve yabancı birçok banka ve aracı kurumda yatırım uzmanlığı, portföy yöneticiliği, türev piyasalar direktörlüğü gibi bir çok görevde bulunmuştur. Bu görevlerine ek olarak Sermaye Piyasaları Yatırımcıları Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyelerinden olup, son 4 yıl içinde yaklaşık 15 üniversitede sermaye piyasaları ile ilgili konferanslar vermiştir. Halen Gedik Yatırm’da Kaldıraçlı İşlemler bölümünde direktör olarak görevine devam etmekte olup, aynı zamanda son 3 yıldır da Bahçeşehir Üniversitesi’nde Türev Piyasalar üzerine eğitimler vermektedir.