Canlı Destek Al

Yurt Dışı Borsalar Anlık Veri Kampanyası

Yurt dışı borsalar hesabı açın, 6 ay ücretsiz canlı veri yayını kazanın!

Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar'da hesap açan herkese ABD borsalarında geçerli 6 ay ücretsiz kullanabilecekleri canlı veri yayını hediye edilecektir. 

Hemen Hesap Aç

Canlı veri aboneliği hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kampanya Koşulları: 

  • Kampanya, 1 Ocak - 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 
  • Kampanya dönemi içinde kaldıraçlı alım-satım işlemleri hariç olmak üzere yeni yurt dışı borsalar işlemlerine yönelik yeni yatırım hesabı açan ilk 500 yatırımcı kampanyadan yararlanabilecektir.
  • Yurt dışı borsalar işlemlerine yönelik yeni yatırım hesabı açan yatırımcılara, ücretsiz 6 ay süreli ABD pay senedi piyasalarında geçerli canlı veri yayını tanımlanabilmesi için hesap açılan ay herhangi bir koşul aranmayacak olup geri kalan 5 ay boyunca her ay en az 1 işlem yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz canlı veri paketi, UPTrader platformu içerisinde kullanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında NASDAQ, NYSE (AMEX and ARCQA), Bats ve New York Stock Exchange borsaları için sunulan Hususi kullanım paketlerinin tümü hediye edilecektir. Hediye edilecek paket detayları :
Data Sağlayıcı Düzey Hususi
NASDAQ 1. seviye 1 USD
New York Stock Exchange 1. seviye 1 USD
NYSE (AMEX and ARCA), Bats 1. seviye 1 USD
*Seviye 1 : Kullanılabilir borsa için fark sözleşmeleri ve pay senetlerine yönelik gerçek zamanlı verilere erişim sağlar ve en iyi alış/satış, grafikler ve en son işlem fiyatını içerir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcıların UPTrader platformu üzerinden talepte bulunmaları gerekmektedir. Tahsil edilmiş veri paketi ücretleri, kampanya koşulunun sağlanması durumunda bir sonraki ayın 7. gününe kadar yatırımcıların hesaplarına iade edilecektir.
  • Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım nezdindeki yurt dışı borsalar hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran mevcut Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.