Canlı Destek Al

Aracılık ve Hızlı Al Sat Hizmetleri

Sermaye piyasalarının her alanında faaliyet gösteren Gedik Yatırım, aracılık faaliyetleri kapsamında Borsa İstanbul Pay Piyasası, Repo/Ters Repo Pazarı, Borçlandırma Araçları Piyasası, Uluslararası Pazar Depo Sertifiaları Piyasası, Uluslararası Pazar Borçlandırma Araçları Piyasası, Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasası ve Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri’nde yatırımcılara aracılık hizmeti veriyor. 

Gedik Yatırım’ın piyasalarda yatırım işlemlerinde kolaylık ve hız sağlayan borsa programları Online Şube ve Gedik Trader ile Yatırım Merkezi yatırımcılara zaman kazandırıyor. 

Yatırımcılara aracılık hizmetleri kapsamın da geniş bir yelpazede sunulan ürünler arasında; başta hisse senedi işlemleri olmak üzere, vadeli işlemler, sabit getirili menkul kıymetler ve kaldıraçlı işlemler yer alıyor. Gedik Yatırım, kaldıraçlı alım-satım işlemlerinde de piyasa yapıcısı konumunda bulunuyor.

Yatırımcılar aracılık hizmetlerinde kendilerine zaman kazandıran, kendileriyle aynı dili konuşan, en son teknolojilere yatırım yapan ve yaygın hizmet ağına sahip yatırım kuruluşlarına ihtiyaç duyuyor. Yatırım kuruluşlarının hizmet kalitesini belirleyen bu faktörlerin arasında özellikle iki konu çok önem arz ediyor. Bu bağlamda Gedik Yatırım, 2010 yılından itibaren PTT şubeleri üzerinden yatırımcılara ücretsiz posta ve posta işlemleri için olanak sağlıyor.

Yatırımcıların önem verdiği konulardan bir diğeri de teknoloji. Gedik Yatırım’ın bu konuda sağladığı teknik altyapı, yatırımcılara yatırım kararlarını uygulamada büyük kolaylık ve hız sağlarken, zaman da kazandırıyor. Online Şube, Yatırım Merkezi ve Gedik Trader ...

Online Şube ile yatırımcılar online hisse senedi işlemleri, VİOP, Fon, SGMD, EFT-Havale işlemleri, online seans izleme ve araştırma raporlarına erişim sağlayabiliyorlar. Gedik Yatırım’ın yatırımcılarına sunduğu teknolojik olanaklar bunlarla da sınırlı değil. Gedik Yatırım Yurt Dışı Piyasalar ile yatırımcılar yurt dışında 40’a yakın borsada yurt dışı hisse alım satım işlemleri yapabiliyorlar. Şubeye gitmek istemeyen, bulunduğu ilde şube bulunmayan ve internet kullanmayan yatırımcılar ise işlemlerini Gedik Yatırım’ın yatırımcılar için özel olarak kurduğu Yatırım Merkezi ve Özel İşlem Merkezi’nden gerçekleştirebiliyorlar.

Daha fazla bilgi için: Yatırım Merkezi, İletişim: +90 216 453 00 53