Canlı Destek Al

Sıkça Sorulanlar

 • Deneyim: Gedik Holding’in bir kuruluşu olarak 1991 yılından bu yana yatırımcılara hizmet vermektedir.

  Yaygın Hizmet Ağı: Türkiye çapında 43 şubesi ve 300’ü aşkın çalışanı ile yatırımcılara yaygın hizmet vermektedir.

  Hizmet Çeşitliliği: Bir aracı kurumun alabileceği tüm yetki belgelerine sahip sayılı aracı  kuruluş arasındadır. Bu sayede yatırımcılarına çok çeşitli yatırım  seçenekleri sunmaktadır.

  Kalite: Sermaye piyasalarında ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi’ne sahip ilk aracı  kurumdur ve 2003 yılında aldığı ISO  9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almıştır.

  Aile Sıcaklığı: Kaliteye verdiği önemi kanıtlamış, ekip çalışmasını tüm birimlerinde  hayata geçirmiş, yatırımcılarının her türlü ihtiyacına komple hizmetler  sunar ve en önemlisi yatırımcısını ‘aileden biri’ olarak görür.

  Yatırımcı Memnuniyeti: Hizmeti yatırımcı odaklı düşünür ve yatırımcılarının memnuniyetini sistematik olarak geliştirmeyi hedefler.

  Gelişim: Yatırımcılarının beklentilerini aşan hizmetler vermeye çalışır.

  Yenilik: Tüm teknolojik gelişmeleri takip eder ve bu gelişmeleri tüm hizmetlerinde uygular.

 • Alternatif Hizmet Kanallarının Çokluğu

  Yatırım işlemlerinizi hiçbir alt limit söz konusu olmadan şubelerimizden, www.gedik.com adresinde internet üzerinden online olarak veya 0216 – 453 00 53 numaradan çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Gedik Trader

  • Türkiye’de ilk! Gelişmiş Kademe Analizi! Hem günlük hem üç yıla kadar geçmiş tarihli hisselerin hangi fiyatlardan ne kadar işlem gördüğünü analiz edebilirsiniz.
  • Aracı Kurum Analizi! Hem günlük hem geçmiş tarihli aracı kurumların hangi hisselerde işlem yaptığını inceleyebilirsiniz.
  • Takas analizi! Hangi hisselerin, hangi aracı kuruluşun takasında yer aldığını görebilirsiniz. Her iki takas analizinde de, 2 tarih arasında karşılaştırma yapılabilmektedir.
  • Kademe ve Aracı Kurum Dağılımı da, takas analizlerinde olduğu gibi 2 tarih arasında sorgulanabilmektedir.
  • Gedik Trader Mobil’de yatırımcılarımız, kendi belirledikleri açılış sayfası ile uygulamanın açılmasını isteyebilmektedirler.
  • Gedik Trader Mobil’de sayfanın altında yer alan butonlar PortföyEmirler ve Takip Listesiolarak değiştirilmiştir.
  • Gedik Trader mobil de alım-satım işlemleri sonrası ekranın altında gelen işlem gerçekleşti bildirimlerinin yerini isterlerse ekranın üstünde gelsin şeklinde değiştirebileceklerdir.
  • Gedik Trader’a üye girişi yapan yatırımcılarımız, Sanal Para ile işlem yapabilmektedirler.
  • Hisse Senedi Analiz ekranlarına yatırımcılarımızın yorum girebilecekleri bölümler eklenmiştir.
  • Kripto Varlıkların fiyatlarının izlenebilmesi için, Gedik Trader’a Kripto para birimleri eklenmiştir.

   

 • Nezdimizdeki 50.000 TL (Ellibintürklirası)’nın üzerindeki TL nakit varlıkları (geçici nitelikteki müşteri nakitleri), 11/7/2013 tarihli ve 28704 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Yatırım Hizmetleri ve Faaliyetleri İle Yan Hizmetlere İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ(III-37.1)” Madde 66 kapsamında, Nemalandırma Faiz Tablosu‘ nda detaylandırıldığı biçimde en az % 4 brüt getiri oranı uygulanmak suretiyle nemalandırılmaktadır. 250  TL ile 5.000 TL arasındaki bakiyeler ise  otomatik*  olarak Kısa Vadeli Borçlanma Araçları  fonlarında değerlendirilmektedir. 250 TL’den daha az olan Yatırımcı nakit bakiyelerine nema verilmemektedir.

 • Türev araçlar hariç olmak üzere borsada işlem görmeyen sermaye piyasası araçları için verilen (OTC Bono, Repo, ÖST (Özel Sektör Tahvili), FB (Finansman Bonosu), Sukuk vb.) anlık alım satım fiyat teklifleri konusunda şubelerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Hesap açarken alt limit uygulamamız yoktur, Gedik Yatırım’da dilediğiniz miktar ile hesabınızı açabilirsiniz.

 • Gedik Yatırım’da işlem yapabilmeniz  için öncelikle bir yatırım hesabı açtırmanız gerekmektedir. Yatırım  hesabınız varsa veya hesap açtırdı iseniz işlemlerinizi, 0216 453 00 53 Yatırımcı İletişim Merkezi üzerinden kullanıcı kodunuzu aldıktan sonra Online Şube veya Gedik Trader uygulamamız üzerinden veya Yatırımcı İletişim Merkezimizi arayarak telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

  Gedik Yatırım’da hesap açtırmak için burayı tıklayarak hesap açılış başvurunuzu oluşturabilirsiniz. 

 • E-mail veya Faks ile

  Özgeçmişinizi ik@gedik.com adresine e-posta olarak veya (0216) 377 11 36 numaralı faksa göndererek başvurabilirsiniz.

  Şubelerimizden

  Genel Müdürlük veya şubelerimizden iş başvuru formu doldurarak başvurabilirsiniz.

  Başvurularınız, İnsan Kaynakları Bölümümüz tarafından değerlendirilecektir.

 • Şikayetlerinizi bilgi@gedik.com mail adresine iletebilirsiniz.