Sıkça Sorulanlar

 • Deneyim: Gedik Holding’in bir kuruluşu olarak 1991 yılından bu yana yatırımcılara hizmet vermektedir.

  Yaygın Hizmet Ağı: Türkiye çapında 28 şubesi ve 200’ü aşkın çalışanı ile yatırımcılara yaygın hizmet vermektedir.

  Hizmet Çeşitliliği: Bir aracı kurumun alabileceği tüm yetki belgelerine sahip sayılı aracı  kuruluş arasındadır. Bu sayede yatırımcılarına çok çeşitli yatırım  seçenekleri sunmaktadır.

  Kalite: Sermaye piyasalarında ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi’ne sahip ilk aracı  kurumdur ve Toplam Kalite Yönetimi yolculuğuna 2003 yılında aldığı ISO  9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile devam etmektedir.

  Başarı: Uzun vadeli stratejik çalışmaları sonucunda kuruluş, "yaygın çalışma"  konusunda 3., Takasbank kayıtlarındaki bakiyeli yatırımcı sayısı  sıralamasında 6. , Bankalar hariç aracı kurumlarda toplam hisse  senedi işlem hacmi sıralamasında 3. , VOB İşlem hacminde ise 5.  sırada yer almaktadır.

  Aile Sıcaklığı: Kaliteye verdiği önemi kanıtlamış, ekip çalışmasını tüm birimlerinde  hayata geçirmiş, yatırımcılarının her türlü ihtiyacına komple hizmetler  sunar ve en önemlisi yatırımcısını ‘aileden biri’ olarak görür.

  Yatırımcı Memnuniyeti: Hizmeti yatırımcı odaklı düşünür ve yatırımcılarının memnuniyetini sistematik olarak geliştirmeyi hedefler.

  Gelişim: Yatırımcılarının beklentilerini aşan hizmetler vermeye çalışır.

  Yenilik: Tüm teknolojik gelişmeleri takip eder ve bu gelişmeleri tüm hizmetlerinde uygular.

 • Alternatif Hizmet Kanallarının Çokluğu

  Yatırım işlemlerinizi hiçbir alt limit söz konusu olmadan şubelerimizden, www.gedik.com adresinde internet üzerinden online olarak veya 0216 – 453 00 53 numaradan çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

  WebFX+

  WebFX+ ile seansı online izlerken, aynı ekran üzerinden emir verebilirsiniz. Online Seans-WebFX+ Ürünü ile seansı internet üzerinden anlık olarak izleyebilir, seansı izlediğiniz aynı ekran üzerinde alım satım işlemi yapabilirsiniz. Online Seans WebFX+ Ürünü ekranında:

  • İMKB tüm hisse senetlerini ve tüm sektörel endeksleri tek bir pencerede görebilir,
  • Gün içerisinde en çok kazandıran ve en çok kaybettiren tüm hisse senetleri, İMKB, NTV, Anadolu Ajansı ve IBS kaynaklı haberler, IMKB Endeks ve İşlem Hacmi, Yabancı Endeksleri, T.C. Merkez Bankası kurları, Serbest Piyasa Döviz Kurları, Teknik analiz, Dolar bazında grafik analizi, Sermaye Artırımları, Mali Tablolar, Şirket Tabloları, Aracı Kurum ve hisse senetlerinin Takasbank’ taki durumları, Uluslararası pariteler ve önemli endeks bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.
  • Kendi portföy sayfanızı hazırlayabilir, sayfaları isteğinize göre şekillendirebilir ve renklendirebilirsiniz.

   

 • Türev araçlar hariç olmak üzere borsada işlem görmeyen sermaye piyasası araçları için verilen (OTC Bono, Repo, ÖST (Özel Sektör Tahvili), FB (Finansman Bonosu), Sukuk vb.) anlık alım satım fiyat teklifleri konusunda şubelerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Hesap açarken alt limit uygulamamız yoktur, Gedik Yatırım’da dilediğiniz miktar ile hesabınızı açabilirsiniz.

 • Gedik Yatırım’da işlem yapabilmeniz  için öncelikle bir yatırım hesabı açtırmanız gerekmektedir. Yatırım  hesabınız varsa veya hesap açtırdı iseniz işlemlerinizi şubelerimizden,  kullanıcı ve kodunuzu aldıktan sonra online olarak internet üzerinden, veya 0216 453 00 53 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapabilirsiniz. 

  Gedik Yatırım’da hesap açtırmak isterseniz Hesap Aç formunu doldurarak sözleşme setlerinin adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. 

 • İnternet Üzerinden

  Sitemizde, Gedik Yatırım sayfasının solunda yer alan Bizi Tanıyın Başlığı’nın altındaki Gedikte Kariyer butonu veya Gedik Yatırım bölümünün alt menüsünde yer alan Gedikte Kariyer butonu üzerine tıklayın. Açılan sayfadaki formu doğru olarak doldurduktan sonra sayfanın altında yer alan Gönder butonuna basarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

  E-mail veya Faks ile

  Özgeçmişinizi bilgi@gedik.com adresine e-posta olarak veya (0216) 377 11 36 numaralı faksa göndererek başvurabilirsiniz.

  Şubelerimizden

  Genel Müdürlük veya şubelerimizden iş başvuru formu doldurarak başvurabilirsiniz.

  Başvurularınız, İnsan Kaynakları Bölümümüz tarafından değerlendirilecektir.

 • Şikayetlerinizi aşağıdaki telefondan Teftiş Birimi'ne bildirebilirsiniz: (0216) 453 00 00 / 1161 – 1162