Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Gedik Yatırım Liderliğinde Halka Açılıyor! Halka Arz Fiyatı: 5,50 TL
Talep Toplama Tarihleri: 15 – 16 Şubat


İstanbul’da Anthill ve Bomonti Business Center gibi başarılı projelere imza atan Peker Holding ile aynı çatı altında olan Peker GYO’nun halka arzı için hemen formu doldurun, sizi arayalım!

Tüm Şubelerimiz ve 02164530053 Çağrı Merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


5,61 TL'den
Geri Alım Taahhüdü*

Sizi Arayalım!
 
 
 


Sermaye piyasalarında çeyrek asırlık tecrübesiyle köklü yatırım kuruluşlarından olan Gedik Yatırım,
her türlü piyasa koşulunda fırsat yaratabilecek ürün ve ayrıcalıklı hizmetleri ile hizmetinizde.

Avantajlarımızdan ve 25 Yıllık Deneyimimizden Faydalanmak için Hemen Formu Doldurun!

Size Özel Müşteri Temsilcisi Size özel müşteri temsilcisi ve ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti.
Ücretsiz Eğitimler Hisse ve VİOP Canlı Teknik Analiz Eğitimlerine bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Gedik Trader ile Hızlı İşlem Gedik Trader uygulaması içerisinden Ücretsiz Anlık Hisse ve VİOP Datası ile piyasa verilerini takip edin. 
Yatırım Stratejileri Hangi risk grubundan olursanız olun, ne vadede bir getiri planınız ve hedefiniz olursa olsun,  yatırım uzmanımızın size özel sunacağı Yatırım Stratejilerinden faydalanın!

* Geri Alım Taahhüdü: Halka arzdan pay satın alıp 37 gün süreyle aralıksız bir şekilde hesaplarında tutan yatırımcılar, söz konusu süre boyunca hesaplarında gün sonunda bulunan en düşük şirket pay miktarını, pay başına 5,61 TL ile geri satmak için başvuru yapabilecekler. Geri Alım Taahhüdünden yararlanmak için başvuru yapan yatırımcılara ödemeler payların işlem görmeye başlamasından itibaren 45. günde yapılacaktır. Geri alım taahhüdü için başvurular 37 günlük elde tutma süresinin bitimini takip eden 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.