VİOP'ta düşük teminat oranları ile yüksek miktarlı yatırım yapma fırsatı​!
 

VİOP ile BIST-30, USDTRY, EUROTRY, EURO/USD, Altın ve daha bir çok ürüne yatırım yapabilir, çift yönlü işlem ile yalnızca yükselen piyasada değil, düşüş piyasasından da gelir elde edebilirsiniz.

Hemen Formu Doldur, Kısa Vadeli Fiyat Değişimlerine Anlık İşlem Yap! ​

 

 

Hesap Aç
1 Yıl Ücretsiz
Canlı VİOP Verisi
kazan!

Sizi Arayalım!
 
 
 


VİOP işlemlerinizde tüm teminatlarınız Takasbank güvencesindedir. VİOP’ta karşı taraf riski yoktur.

Kaldıraç Etkisi VİOP işlemlerinde düşük miktarda teminat yatırarak yüksek miktarda işlem yapma fırsatı!
Ücretsiz Eğitimler Gedik Yatırım olarak düzenlediğimiz haftalık VİOP Teknik Analiz Eğitimlerine bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Gedik Trader ile Hızlı İşlem Gedik Trader uygulaması içerisinden Ücretsiz Anlık Hisse ve VİOP Datası ile piyasa verilerini takip edin. Gedik Yatırım kullanıcı adı ve şifreniz ile Gedik Trader uygulamasından işlemlerinizi yapın!
Yatırım Stratejileri Hangi risk grubundan olursanız olun, ne vadede bir getiri planınız ve hedefiniz olursa olsun,  yatırım uzmanımızın size özel sunacağı Yatırım Stratejilerinden faydalanın!

Kampanya Koşulları

  • Gedik Trader Hız Kampanyası 02 Ocak 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyaya yalnızca www.gedik.com ‘dan ve Gedik Trader mobil ve web uygulamasından yeni hesap başvurusu yapan ve hesap açan yeni yatırımcılarımız yararlanabilir.
  • Yeni yatırım hesabı açtıran yatırımcılarımıza sunulacak olan data kullanımı, hesabın açıldığı ay başlayacak olup, 12. ay sonu itibari ile sonlanacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Pay veya VİOP Düzey 1 datası Gedik Trader Mobil ve Web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır.
  • Mevcutta Gedik Yatırım’da hesabı olan yatırımcılarımızın Gedik Trader’a üye olmaları durumunda ücretsiz ücretsiz data kullanımından faydalanamazlar.
  • Kampanyadan yararlanacak olan yatırımcılarımız Pay Düzey 1 veya VİOP Düzey 1 datasından hangisini kullanmak istediklerini seçebileceklerdir. Pay Düzey 1 veya VİOP Düzey 1 datalarından sadece seçtikleri bir tanesi, kampanyadan yararlanan yeni yatırımcılarımıza veya yeni üyelerimize kampanya koşullarında belirtilen süreler için ücretsiz olarak verilecektir.
  • Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.